Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

4 najlepsze sposoby, by zbalansować samoloty!

Wiemy, że samoloty będą zmieniane przy okazji następnej aktualizacji. Oto najczęściej pojawiające się sugestie społeczności dotyczące burzolotów.


Obok miecza, to właśnie samoloty zdają się być najbardziej niezbalansowaną mechaniką w grze. Nic dziwnego, że gracze chcą zmiany niektórych kwestii. Poniżej najpopularniejsze propozycje, dotyczące dopracowania burzolotów.

1. Usunięcie działek

To bardzo mocny ruch, ale sensownie argumentowany. W pozostałych pojazdach dostępnych w grze, kierowca nie może strzelać do przeciwników. Robią to sami pasażerowie. Samoloty w tej kwestii są wyjątkiem. Wiele osób uważa, że nie potrzebują działek, które sprawiają, że samoloty są zwyczajnie za mocne. Drugim, mniej drastycznym krokiem jest zmniejszenie obrażeń.

2. Dodanie mechaniki paliwa

Co prawda inne środki transportu w Fortnite nie mają wprowadzonej mechaniki paliwa, jednak samoloty sprawiły, że wielu graczy wróciło do tej koncepcji. Głównie z powodu nielimitowanego zasięgu, który w późniejszej fazie gry pozwala spokojnie latać na dużej wysokości i po prostu czekać.

Dodanie wyczerpującego się paliwa zmusiłoby graczy do większego myślenia nad swoimi decyzjami – gdzie polecieć i czy jest to opłacalne.

3. Obrażenia przy wleceniu w przeszkody

To chyba najczęściej pojawiająca się propozycja. Chodzi tutaj o to, by samoloty otrzymywały obrażenia w momencie, gdy ich pilot wleci w jakąś przeszkodę. Wydaje się to dość logicznym wyjściem, podczas gdy ten środek transportu może niszczyć bezkarnie każdy rodzaj zabudowania.

4. Zmniejszenie ilości samolotów w grze

Proste prawda? To była wczoraj najpopularniejsza Wasza propozycja. Może nie trzeba osłabiać działek, dodawać zniszczeń przy przeszkodach, czy myśleć o paliwie. Może wystarczy zmniejszyć ilość burzolotów w Fortnite?

 Koniecznie dajcie znać, co myślicie!