Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Aktualizacja 12.30 w Fortnite już testowana. Co w niej?

Leakerzy informują, że na serwerach testowych Fortnite znalazła się już aktualizacja, oznaczona jako 12.30.


W tym tygodniu w Fortnite odbyła się aktualizacja, oznaczona jako 12.21. Zawierała stosunkowo mało zmian, bo tak naprawdę wprowadziła jedynie wyzwania Oro i samego skina.

Teraz w plikach znalazły się odwołania do kolejnej aktualizacji, która prawdopodobnie odbędzie się już w następnym tygodniu. Będzie to normalny, duży patch. Czego się po nim spodziewać?

Aktualizacja 12.30 w Fortnite

Następna aktualizacja będzie tą główną. W związku z tym standardowo powinniśmy zobaczyć nowe:

  • Skórki
  • Zbieraki
  • Plecaki
  • Lotnie
  • Emotki
  • Ekrany wczytywania

To standardowy zestaw, który pojawia się przy każdej dużej aktualizacji. Oczywiście to nie wszystko. Oprócz tego należy się spodziewać naprawy najważniejszych błędów. Epic Games prowadzi swoją stronę na Trello, pokazując dokładnie, co i kiedy zostanie naprawione.

iFireMonkey

Najważniejsze błędy, które dotyczą Battle Royale to oczywiście automatyczne podnoszenie, które niekiedy zwyczajnie nie działa i harpun. Na ten moment nie ma informacji o lagach, czy pingu. Wiadomo, że jest problem z niewyświetlaniem się turniejów.

spedicey1

Oprócz tego prawdopodobnie zostanie wprowadzony nowy styl busa bojowego oraz możliwość wyboru skórki busa w samym menu. Przypomnijmy, że 3 kwietnia do gry wchodzi też już w pełni skin Deadpoola.

Donut_DualPistol_SemiAuto_Athena_SR_Ore_T03

Oprócz tego w plikach gry znajduje się też nowa broń, czyli pistolety Deadpoola. Prawdopodobnie będzie to jakaś zmodyfikowana broń podwójnych pistoletów. Przypomnijmy też, że 1 kwietnia wypada Prima Aprilis. Być może Epic przygotowało coś śmiesznego dla graczy. Póki co jednak nie ma o tym żadnych informacji.

Kiedy nowa aktualizacja pojawi się w grze? Prawdopodobnie w następny wtorek, choć nie zostało to potwierdzone.

Tagi