Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
Aktualizacja News

Aktualizacja Fortnite: Koszmarów Czar nadchodzi!

Aktualizacja Fortnite: Koszmarów Czar

W związku z nadchodzącym świętem Halloween do naszej ulubione gry zawita zupełnie nowa strefa – Heksylwania. Będziemy mogli w niej zagłębić się w czeluściach katakumb, niekończących się korytarzach zamków, które oświetlać jedynie będzie blask świec oraz w posnutych mgłą obszarach nowej mapy.

Aktualny tryb specjalny Hordobicie zakończy się w czwartek 26 października o godzinie 10:00. Więc jeżeli jeszcze nie próbowaliście swoich sił w aktualnym trybie, śpieszcie się bo zostało coraz mniej czasu!

Co przynoszą najnowsze zmiany w Fortnite

Oczywiście świętu Halloween musi towarzyszyć odpowiednia oprawa, dlatego też lobby oraz nowa mapa dostaną odpowiednio upiornego charakteru.

Wraz z pojawieniem się Koszmarów Czar zawitają również nowe zadania fabularne (ma pojawić się około 25 zadań), oprócz nich nie mogło zabraknąć również nowych stworów. Na swojej drodze spotkamy na pewno Dyniowego Pustaka i Kradziej-Wapira, a naszą nową ulubioną lamą stanie się Koszmarlama, którą kupicie za cukierki.

Aktualizacja dostarcza również ośmioro nowych bohaterów (możecie zobaczyć ich na zdjęciu powyżej). Każda z klas i płci dostanie odpowiednio ubranego i dopasowanego do klimatu herosa.

Nie mogło zabraknąć również nowych broni. Aktualnie wiemy o wprowadzeniu wyrzutni dyń oraz grabarza!

Podsumowanie

Zapowiada się nam koszmarrrrrrny klimat który na pewno bardzo fajnie wpasuje się w koncept Halloween. Na zmiany nie musimy już długo czekać, ponieważ zostaną one wprowadzona na serwery w czwartek 26 października. Nie musicie się równie martwić o walutę która pozostanie wam po Hordobiciu, zostanie ona wymieniona na talony zbieraczy.

Co sądzicie o nadchodzących zmianach związanych z świętem Halloween? Dajcie znać w komentarzach ;)!

Źródło

zvr
Twoja reakcja