Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Automaty w kilku różnych miejscówkach w Fortnite ujawnione przez bug. Czy zostaną dodane na stałe?

Wczoraj w aktualizacji 12.21 coś się zmieniło w automatach. Nikt jednak nie potrafił powiedzieć, co dokładnie.


Aktualizacja 12.21 nie wprowadziła do Fortnite ogromnych zmian, natomiast oprócz nowych wyzwań w plikach gry dla Oro, zmieniono również same automaty.

Wśród społeczności natychmiast powstała teoria odnośnie tego, że niedługo automaty wejdą do zwykłego Battle Royale i nie będą już dłużej dostępne tylko w trybie kreatywnym.

AUTOMATY ZOSTAŁY WPROWADZONE W AKTUALIZACJI 3.4

Automaty ujawnione przez bug

Bug graficzny pokazał, że automaty posiadają swoje konkretne miejsca na nowej mapie. Nie jest to jednak zbyt wielka nowość, bo pierwsze automaty widzieliśmy już kilka dni po starcie 2 rozdziału. Wtedy były widoczne w trybie powtórki.

Teraz jednak wygląda to bardziej sensownie. Według leakerów, czyli osób przeszukujących pliki gry, automaty otrzymały nowe lokalizacje.

Na automaty kilka tygodni temu napotykali się też zwykli gracze. Był to jednak błąd wizualny, który został szybko naprawiony. W ostatnich miesiącach było mnóstwo teorii o powrocie automatów. Praktycznie co kilka tygodni pojawia się ktoś, kto uważa, że teraz to już na pewno wrócą.

Nie ma jednak żadnego potwierdzenia ze strony Epic Games. Automaty wycofano w aktualizacji 11.00, więc naprawdę spory kawałek czasu temu. Jeżeli miałyby wrócić, to prawdopodobnie już by się to stało.

Podejrzane jednak, że Epic nadal coś w nich zmienia, o ile oczywiście doniesienia leakerów są prawdziwe, to faktycznie coś może się szykować w temacie automatów. Nie wiadomo jednak kiedy i w jakich okolicznościach miałyby powrócić.

Tagi