Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Chcemy więcej Broni do Trybu BR !

Siemanko, dzisiaj przedstawimy wam rozłożenie broni w grze. Tak się składa, że osoby nie posiadające trybu „Ratowanie Świata” nie są nawet świadome połowy arsenału jaki znajduje się w grze. Dobrze wiemy, że twórcy mają w planach wprowadzanie części do battle royal (poza rzecz jasna bronią białą), aczkolwiek póki co zajmują się ważniejszymi rzeczami. Widzimy  jak gra się rozwija, poprawia optymalizacja czy nowości mechaniczne są wprowadzane do rozgrywki, jednakże przydałby się powiew świeżości w możliwościach eliminowania przeciwników.

Wydaje się jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby np. co 2 tygodnie wprowadzać jedną broń. Biorą pod uwagę gotowe modele z trybu fabularnego, pozostaje tylko optymalizacja ich pod kątem BR, a naprawdę jest z czego wybierać. Oto arsenał, który mógłby urozmaicić nie jedną rozgrywkę:

 

 

Podsumowanie

Jak widzicie naprawdę jest z czego wybierać. Z drugiej strony dla tak ogromnego urodzaju przydałaby się nowa mapa. Musiałaby być znacznie większa, a co za tym idzie przydałyby się wtedy pojazdy. Na razie pozostaje nam tylko czekać na kolejne kroki twórców i liczyć, że postanowią wprowadzić kilka broni do trybu Battle Royal.

 

A czy wy również chcielibyście większy arsenał ? A możne zadowala was to co aktualnie jest dostępne w BR ?

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszam na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja