Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Co nowego w aktualizacji 12.21 w Fortnite?

Aktualizacja 12.21 odbyła się już o godzinie 07:00, co się w niej zmieniło?


Aktualizacji zdecydowanie nie można zaliczyć do tych dużych. W sumie na komputerach gracze będą musieli pobrać nieco poniżej 400MB. Zmiany dotyczą faktycznie napraw błędów, natomiast jest kilka nowości w samych plikach gry.

  • PC: 374 mb
  • Xbox: 0,9 GB
  • PlayStation: 1,1GB

Zawiodą się wszyscy, którzy czekali na nowe przedmioty kosmetyczne. Tych zupełnie nie ma, lub nie zostały jeszcze odkryte. Warto jednak pamiętać, że to nie jest ta „główna” aktualizacja. Na nią będzie trzeba poczekać.

Aktualizacja 12.21 w Fortnite

Aktualizacja wprowadziła do plików między innymi wyzwania Oro. Skórki, która była źródłem całego zamieszania ze złotymi przedmiotami. Nie wiadomo jeszcze kiedy, natomiast w grze pojawią się nowe wyzwania przebudzonego Oro.

Dzięki nim będzie można odblokować dwie nowe rzeczy – Zbierak oraz malowanie.

Nadal nie wiadomo, czy skin pojawi się w sklepie, czy będzie dostępny jakoś inaczej. Podpisany jest póki co jako przedmiot do sklepu.

Zmieniono również automaty. Większość będzie jednak niepocieszona, bo nie zostały dodane do trybu Battle Royale. Dalej mają być dostępne jedynie w trybie kreatywnym. Być może w przyszłości to się zmieni, a teraz automaty muszą przejść jakiś test? Trudno powiedzieć. Nie wiadomo, co dokładnie się w nich zmieniło.  Póki co wyzwania są jedyną nowością, jaka została wprowadzona do BR.

Tagi