Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Co to za dzisiejsza aktualizacja Fortnite?

Gracze wchodząc dzisiaj do Fortnite będą musieli pobrać patch, ważący w sumie kilkaset megabajtów.


Dzień po aktualizacji 15.40, do gry wprowadzany jest nowy update. Nie jest to jednak pełnoprawny patch, a jedynie „łatka”, której głównym zadaniem jest naprawienie tych najważniejszych błędów. Aktualizacja jest dostępna póki co jedynie na PC.

Ile waży? Różnie, od 250 do 350MB w zależności od posiadania Ratowania Świata. Najważniejszym problemem jaki naprawiono są crashe tak samo BR, jak i RŚ. Ale jest też w tym wszystkim coś ciekawszego, co dotyczy jednego ze zbieraków.

Nowa aktualizacja i brak zbieraka

Nowa aktualizacja uruchamia się albo przy okazji włączenia gry, albo zakończenia meczu. Większość zapewne ją już pobrało.

Błędów w trybie Battle Royale jeszcze trochę zostało:

Jeden z nich nie został wymieniony na Trello, a chodzi tutaj o brak możliwości zmiany koloru zbieraka „Phantasmic Pulse”. Pozostają w temacie zbieraków, gracze zorientowali się, że Epic zabrało im złotą wersję Gwiazdeczki.

Przypomnijmy, że każdy, kto posiadał ten kilof dostał go około 11 dni temu. Zupełnie nie wiadomo dlaczego. Teraz został wycofany bez żadnej informacji o tym. Możliwe, że ma to jakiś związek z fabułą, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Tagi