Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Co zmieniła w końcu zmiana silnika Fortnite? Na pewno zepsuła te skórki

Zmiana silnika, która miała kompletnie odmienić Fortnite była dość… Rozczarowująca.


Zmiana silnika Fortnite była wiązana przez społeczność z ogromnymi zmianami w samej grze. Finalnie okazało się, że praktycznie nic się nie zmieniło w samej rozgrywce. Silnik wpłynął w widoczny sposób tak naprawdę tylko na jeden aspekt Fortnite.

Na jaki? Chodzi tutaj o przedmioty kosmetyczne, które zamiast działać lepiej, to po prostu się popsuły.

Silnik niezbyt chętnie współpracuje ze skinami

Choć nie zobaczymy niesamowitych wybuchów, zaawansowanych efektów budowania, czy niszczenia ścian, to nowego silnika można się dopatrzyć w przedmiotach kosmetycznych. Gracze wprost pokazują, w jaki sposób zmiana wpłynęła na skiny.

Po lewej wersja sprzed zmiany, z grudnia 2019. Wówczas wszystko do siebie przylegało i wyglądało po prostu ładnie. Teraz jest trochę gorzej, ramiona ewidentnie odstają i nie prezentują się zbyt estetycznie.

Podobnie ma być też z innymi skórkami, które posiadają ruchome elementy. Do tej pory Epic Games nie naprawiło wszystkiego.

Nie wiadomo, czy kiedyś to się zmieni i czy developerzy wezmą się za całościowe naprawienie wszystkich kosmetyków. Może to być trudne, podczas gdy w grze jest ich naprawdę mnóstwo. Z drugiej strony osoby, które kupiły takiego Szturmowca mogą czuć się w pewien sposób oszukane. Kupiły coś, co dzisiaj nie wygląda tak, jak w dniu zakupu.

Tagi