Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Czego się spodziewać po nowej aktualizacji?

Fortnite po nowym sezonie nieco opadł. Gracze poznali już nowości i czekają na kolejne. Dużym ratunkiem może być kolejna aktualizacja.


Nowy sezon przyniósł do Fortnite mnóstwo nowości. Epic przyzwyczaiło jednak graczy do tego, że co dwa tygodnie szykuje spore aktualizacje, zawierające kolejne dodatki. Czego spodziewać się tym razem?

Następny patch oznaczony jako 13.10, lub 13.20 na pewno przyniesie spore odświeżenie. Według leakerów testowaną tę aktualizację naprawdę długo.

Czego się spodziewać?

Przede wszystkim zmian na mapie. Nowa aktualizacja powinna zmienić poziom wody. Wspominaliśmy dzisiaj, że nie będzie to ogromny przełom, a bardziej pokazanie graczom, z czym będą mieli do czynienia w kolejnych tygodniach.

Oprócz zmian na mapie standardowo czekają nas:

  • Nowe skórki
  • Nowe lotnie
  • Nowe emotki
  • Nowe plecaki
  • Nowe zbieraki

To właśnie ta aktualizacja, kiedy do gry wprowadzane są nowe elementy kosmetyczne. Bardzo prawdopodobne, że dostaniemy też informacje o kolejnym, specjalnym pakiecie skinów na ten sezon, to jednak nie jest potwierdzone.

W plikach znajdują się informacje o nowych rybkach, zapewniających różne efekty. Są to:

  • Thermal Flopper
  • Shield Flopper
  • Jelly Flopper
  • Hop Flopper
  • Fire Flopper

Być może następny patch wprowadzi któryś z nich. Przypomnijmy także, że leakerzy odkryli złotą truflę. Przedmiot, który może być tak samo rzadki, jak mityczna złota rybka.

Czekamy także na nową wartość w sklepie, natomiast warto wspomnieć, że jest ona w przeciekach już od kilku miesięcy i raczej są małe szanse na to, że już następna aktualizacja doda możliwość zakupu 7800 V-Dolców.

Na pewno warto czekać na nową strzelbę o nazwie „Dragon”. Przypomnijmy, że będzie to broń, która ma wystrzeliwać cztery naboje jednocześnie. Jej przeładowanie zajmie ponad 4 sekundy. Możliwe, że będzie działać mniej więcej tak samo, jak strzelba o takiej samej nazwie w trybie Ratowania Świata.

Kolejnym dodatkiem mogą być race. O nich wiemy już praktycznie wszystko. Broń ma posiadać mechanikę odbijanych pocisków. Oznacza to tyle, że po zetknięciu z powierzchnią, pocisk rozdzieli się na mniejsze, a te wywołają pożar w określonej odległości od siebie.

Kiedy ta aktualizacja? Prawdopodobnie w najbliższy wtorek, choć nie jest to oczywiście potwierdzona data i równie dobrze może to być środa, czy czwartek. Zawsze jest szansa, że Epic będzie potrzebować dodatkowego dnia, lub dwóch.

Tagi