Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Czy skin Predatora w Fortnite będzie darmowy? Wygląd jego plecaka, wyzwania, portale i więcej

Predator będzie jednym z głównych tematów przez kolejne dni.


W 5 sezonie 2 rozdziału to Predator będzie sekretnym skinem do odblokowania. Prawdopodobnie pojawi się on w ramach wyzwań dokładnie tydzień po aktualizacji 15.20. Wskazują na to między innymi wyzwania, jakie są w grze.

Wyzwania te trwają 7 dni, czyli tyle, ile prawdopodobny okres oczekiwania na skina. Póki co to jedynie teoria, bowiem nie wiadomo co czeka graczy za tydzień, natomiast jest to jak najbardziej prawdopodobne.

Wyzwania, które jak dotąd znamy (nie ma polskiej wersji, tłumaczenie od ReyPL):

  • Znajdź tajemniczą kapsułę
  • Porozmawiaj z Durr Burgerem, Odtrutką oraz Manekinem
  • Podnieś apteczkę
  • Zbierz złota lub niebieską broń

Reszta ma być typowymi placeholderami, czyli nie została jeszcze dodana albo jest zaszyfrowana na tyle, że nie da się do niej dotrzeć.

Co wiadomo o Predatorze?

Skina jeszcze nie odkodowano, natomiast leakerzy dotarli do plecaka, jaki ma nosić Predator.

Bezpośrednio w grze:

Bardzo możliwe, że on również będzie częścią wyzwań, choć standardowo nie jest to jeszcze potwierdzone. Wszyscy widzą, że na wyspie znalazł się statek Predatora. Okazuje się, że to nie wszystko.

W trybie Battle Royale mają się pojawić dwa portale (przynajmniej na ten moment są informacje tylko o dwóch) łączące świat Fortnite z tym, który znany jest z Predatora.

Póki co to wszystko, jeżeli chodzi o dostępne informacje. Wydaje się, że to po prostu jedna ze współprac w ramach 5 sezonu.

Tagi