Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

„Dajcie nura w Łyk Lata 2020” – Epic zapowiada nowości na letni okres

Dajcie nura w Łyk Lata 2020 w Fortnite. Czekają na was podlegającymi rotacji tryby okresowe, zarówno nowe, jak i klasyczne, a także nowe oraz ulubione stroje w sklepie, w sam raz na wakacje na wyspie.


Powódź zmieniła całą wyspę w lokację nadmorską, czas więc chwycić za strój kąpielowy oraz słój zimnego soku Siorb i dać nura w Łyk Lata.

Od teraz aż do końca Sezonu 3 będziecie mogli zagrać w podlegające rotacji tryby okresowe, zarówno nowe, jak i klasyczne. W sklepie pojawią się też nowe i ulubione stroje, w sam raz na urlop na wyspie.

PL 13BR SummerSplash Announce Social Announce

ZABAWA W SŁOŃCU: KLASYCZNE I NOWE TRYBY OKRESOWE

Przez cały Łyk Lata będziecie mogli cieszyć się podlegającymi rotacji trybami okresowymi, jak na przykład Mgła wojny (znana przedtem jako Podstępne tłumiki), Bliskie starcia, Przywrócenie, Łap! i inne. Zauważycie też, że klasyczne tryby zostały poddane letniemu liftingowi i zawierają trochę nowych funkcji.

Przyszłe aktualizacje przyniosą ze sobą całkiem nowe tryby okresowe, w tym nowe wersje Operacji: Nokaut, królewski połów, a także grę, w której ulepszenia są napędzane przez likwidacje.

Fortnite Ltm Close Encounters

LETNIE KLIMATY: NOWE STROJE I NIE TYLKO

Łyk Lata oznacza także nowe stroje i inne przedmioty ze sklepu inspirowane wszystkim, co kojarzy się z latem: piaskiem, morzem, sportem i – oczywiście – dobrym jedzeniem. Zaliczajcie dołki ze specjalistką od golfa, Piechurką Popychacza, przebierzcie się za rekiny z Przytulną Paszczą i Komfortowymi Kłami, upodobnijcie do konstelacji gwiazd z Gwiezdną Flarą i nie tylko.

Letni skwar zapowiada także powrót Letniego Driftera i Plażowych Barw, akurat na plażową imprezę.

Fortnite Summer Splash Outfits

Niezależnie od tego, czy mieszkacie na północnej czy na południowej półkuli, weźcie udział w święcie lata w Fortnite razem z nami!

☀️🌴🌊🤙🏽

epicgames.com/fortnite/pl/news/dive-into-fortnite-summer-splash-2020

Tagi