Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Darmowy kilof z Fortnite wcale nie jest „oryginalnym” kilofem, ale praktycznie nikt nie zauważył

Wiecie, że kilof, który jest do odebrania w Fortnite za darmo wcale nie jest tym pierwszym zbierakiem?


Epic powoli wraca do przeszłości, wprowadzając do Fortnite między innymi stare, oryginalne skórki z pierwszego rozdziału. Oprócz nich w grze można odebrać także zbierak, który udostępniono w ramach premiery trybu Battle Royale na konsolach nowej generacji.

Co jednak ciekawe, Epic wcale nie dodało tego pierwotnego zbieraka. Większość zupełnie tego nie zauważyła, ale rzeczywiście wyglądał on oryginalnie nieco inaczej.

To wcale nie jest pierwszy zbierak

Kilof, który przywrócono, faktycznie można uznać jako powrót do „OG”, ale nie dlatego, że jest on identyczny z tym, który występował pierwotnie w pierwszym rozdziale.

Zgadza się tutaj tak naprawdę tylko sam ogólny zamysł – metalowa końcówka na drewnianym kiju. Jak wyglądał ten oryginalny kilof?

Różnica jest widoczna gołym okiem. Zmieniono praktycznie wszystko, włącznie z samą górną częścią. Najdokładniej pokazuje to bezpośrednie porównanie.

Nie wiadomo, dlaczego Epic postanowiło zmienić kilof i „udawać”, że jest on tym oryginalnym, który wszyscy dobrze znają. Prawdopodobnie deweloperzy uznali, że należy go ”delikatnie” poprawić czy ulepszyć i sądzili, że nikt się nie zorientuje.

Tagi