Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Darmowy styl prawdopodobnie będzie do odebrania w samo Halloween

Wygląda na to, że poznaliśmy pierwsze konkretne wskazówki odnośnie darmowego stylu na Halloween 2020 w Fortnite.


Kilka dni temu leakerzy informowali o tym, że w plikach Fortnite pojawiła się informacja o potencjalnym, darmowym stylu dla każdego gracza. Przypomnijmy tekst, który został dodany:

Unlock the exclusive J Balvin style for Party Trooper by attending one of his Party Royale concerts!

Wygląd skórki „Party Trooper” póki co pozostaje zagadką, natomiast można już z dużą pewnością powiedzieć, kiedy będzie ona możliwa do zdobycia, lub zakupienia.

Kiedy skin Party Trooper?

Epic zaktualizowało swoje informacje o koncertach w dość tajemniczy sposób. Na górze pojawiły się emoji muzyki, dyni i czaszki, to bezpośrednie nawiązanie do Halloween. Data wskazuje 31 października godzinę 9:00 PM czasu PDT, czyli 3 w nocy czasu polskiego.

Najprawdopodobniej to wtedy pojawi się styl, który każdy będzie mógł odebrać. Póki co nie wiadomo, czy trzeba będzie wziąć udział w koncercie, czy po prostu się zalogować do gry. W tym wypadku wydaje się, że jednak chodzi o obecność na Królewskiej Imprezie.

Co, jeżeli nie możecie być o 3 w nocy przy komputerze? Prawdopodobnie będą organizowane powtórki wydarzenia jeszcze tego samego dnia, czyli już 1 listopada.

Reakcje graczy są raczej mieszane. Wiele osób wspomina, że nie ma zamiaru wchodzić w nocy na koncert tylko dla jakiejś skórki. Inni komentują, że w końcu dostaną coś dodatkowego za obecność na wszystkich wydarzeniach z Królewskiej Imprezy.

Tagi