Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Do Fortnite powróciło Rękodziało. Jednocześnie podjęto decyzję o wycofaniu Pistoletu Krzemieniowego

Po kilku dniach Pistolet Krzemieniowy został przeniesiony do skarbca. Na jego miejsce wchodzi Rękodziało.


Epic zaczyna kombinowanie z dostępnymi w Fortnite broniami. O 16:00 poinformowano o wycofaniu Pistoletu Krzemieniowego. Ten dostępny był w sumie kilka dni. Zazwyczaj takie sytuacje miały miejsce w momencie, gdy broń borykała się z problemami technicznymi.

Tutaj żadnych błędów nie było, więc wszystko wskazuje na chęć zmian balansu rozgrywki. Szczególnie że jeden pistolet zastąpiono kolejnym, konkretnie Rękodziałem. To duża zmiana, która na pewno już została dostrzeżona.

Rękodziało powraca do Fortnite

Oficjalnie broń została wprowadzona w aktualizacji 3.0, wycofano ją dopiero w 11.00, więc przetrwała naprawdę długo. Została przeniesiona do skarbca i wraca w wielkiej chwale.

Oprócz tego potwierdzono też tryb, o którym wspominaliśmy jakiś czas temu – „Comeback”.

Przypomnijmy z poprzednich informacji:

Comeback, według przecieków, ma być podobny do zwykłej formuły Battle Royale. Oznacza to tyle, że nie należy się tutaj spodziewać podziału na drużyny 50 vs 50. Sam pomysł na tryb jest w miarę ciekawy. Będzie on dostępny dla:

  • Solo
  • Duo
  • Oddziały
  • Trójki

Zabawa ma polegać na tym, że za każdą śmiercią gracze otrzymają lepszy loot. Co ciekawe, tryb ma obsługiwać klasyczny syfon. Oznacza to tyle, że po likwidacji gracze otrzymają dodatkowe zdrowie.

“Każdy gracz ma 5 żyć. Każde odrodzenie zwiększa rzadkość łupów. Zyskujesz zdrowie z zabójstw i zrzutów zaopatrzenia.”

Wygląda na to, że w okolicach tego tygodnia należy spodziewać się nowego trybu. Nie podano jednak konkretnego dnia, ale znając Epic – może to nastąpić w każdej chwili.

Tagi