Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Do Fortnite prawdopodobnie zostanie jeszcze jeden pojazd, który wszyscy doskonale znamy

Gracze spekulują odnośnie jeszcze jednego pojazdu, który niedługo może zostać dodany do gry.


21 lipca do Fortnite powinny zostać dodane samochody. Wygląda jednak na to, że nie będą one jedynymi pojazdami, jakie trafią do gry w tym sezonie. Przypomnijmy, że nadejście ciężarówek i samochodów osobowych zapowiadane jest poprzez plakaty.

Okazuje się, że plakaty nie dotyczą tylko tego rodzaju pojazdów. Na wyspie można znaleźć nawiązania do zwiastuna 3 sezonu, na którym mieliśmy… Rybę.

Co może być kolejnym pojazdem?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „StarlightHay_” spekuluje, że prawdopodobnie będzie można pływać na rybie, którą mieliśmy w zwiastunie 3 sezonu.

Czy to możliwe? Jak najbardziej. W końcu nikt nie powiedział, że tylko rekiny mogą być „pojazdem” i aż dziwne, że wcześniej rybka nie została wymieniona jako możliwy sposób na przemieszczanie się.

Nie wiadomo, kiedy Epic mogłoby dodać nowy środek transportu. Możliwe, że już 21 lipca, natomiast w tym przypadku nic nie został oficjalnie potwierdzone. Nie należy tego traktować jako coś pewnego. Równie dobrze deweloperzy mogli stworzyć coś w rodzaju małego easter egga, który niekoniecznie musi cokolwiek oznaczać.

Tagi