Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Donald Mustard mimo przełożenia sezonu podaje kolejną wskazówkę o nowym sezonie Fortnite

Dzisiaj w nocy dowiedzieliśmy się, że przełożono 3 sezon 2 rozdziału.


Społeczność Fortnite ma kolejny powód do niezadowolenia. Daty startu nowego sezonu, ale i eventu zostały przełożone. Powoduje to obawy u graczy odnośnie tego, że przez dwa kolejne tygodnie zupełnie nic się nie będzie działo. Natomiast może jednak nie będzie tak nudno. O tym może świadczyć między innymi profil Donalda Mustarda, dyrektora kreatywnego Epic Games. Ten niedawno zmienił swoje zdjęcie w tle.

Nowe zdjęcie Donalda Mustarda

Donald Mustard wielokrotnie podpowiadał graczom, czego się spodziewać w kolejnych tygodniach, czy miesiącach. Dyrektor kreatywny często zmieniał swoje lokalizacje na górę lodową, mechy, grotę, czy potwora. Teraz zdjęcie w jego tle pokazuje… Plażę.

Co to może oznaczać? Nic konkretnego, natomiast jest to kolejna wskazówka, która wskazuje nam na wodne klimaty w kolejnym sezonie Fortnite. Co chwilę pokazują się kolejne małe znaki odnośnie tego, że faktycznie mapa może zostać zalana.

Póki co jednak nie jest to w żaden sposób potwierdzone. Epic Games oficjalnie nie wypowiadało się na temat następnego sezonu i tego, co się w nim znajdzie. Wszystkie informacje pochodzą z przecieków.

Tagi