Wydarzenie - odliczanie
Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Druga kolejka Fortnite Fun League! Kto wygrał sezon solo streamerów i kogo dzisiaj oglądamy?!

Zmagania Fortnite Fun League by Plush idą pełną parą. Druga kolejka rozpoczęła się w niedzielę pojedynkiem największych Polskich streamerów o którym pisaliśmy tutaj. Przed nami pozostały zmagania najlepszych graczy, które będą rozgrywać się na przestrzeni tygodnia. 

Fortnite Fun League – Star Bracket

Zmagania kolejki solo streamerów dobiegły końca. Był to pierwszy sezon rozgrywany w ramach Fortnite Fun League. Nakreślił nam on poziom który reprezentują Polscy streamerzy. Top 3 prezentuje się następująco:

  1. Blinku
  2. Radowity
  3. HighStyled

Warto również wspomnieć, że tuż za podium plasuje się AL3XANDRAs! Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! Pełną listę wyników możecie zobaczyć tutaj.

Fortnite Fun League – Pro Bracket

Aktualnie liderem klasyfikacji generalnej jest „Getboxy” reprezentujący zespół Quad Damage. Ma on 33 punkty przewagi nad drugim ”Sk1x’em” z Team Kinguin. Na najniższym stopniu podium plasuje się „Povity”, który niedawno dołączył do AGO Esports. Do końca sezonu zostały dwie kolejki, które odbędą się dziś i jutro. Aktualna tabela znajduję się tutaj. Po sezonie solo przyjdzie czas na kolejkę Duo do której wy również będziecie mogli się dostać!

Już dzisiaj możecie zapisać się do zmagań w kolejce Duo! Wpadajcie i wypełniajcie formularz dostępny na tej stronie

Dzisiejsze zmagania skomentuje „IndyStarCraft”. Możemy go kojarzyć jako gracza oraz komentatora StarCraft2. Wcześniej również komentował finały turnieju War Legend regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Już od godziny 19.00 wpadajcie na stream twitch.tv/indystarcraft, by śledzić potyczki najlepszych graczy Fortnite. A aktualne wyniki dzisiejszych meczy możecie zobaczyć poniżej.

 Jak sądzicie który z graczy wygra pierwsze sezon solo Fortnite Fun League?