Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Dzisiaj startują finały Fortnite World Cup! Polacy walczą o 30 milionów dolarów!

Już w ten weekend Fortnite World Cup 2019. Polacy wezmą udziałw walce o pulę nagród wynoszącą 30 milionów dolarów!

Najważniejszy turniej Fortnite rozpocznie się 26 lipca w Nowym Jorku. Mistrzostwa Świata potrwają aż trzy dni, a najlepsi zawodnicy z całego globu zmierzą się w trzech trybach turniejowych. W zmaganiach, w których do wygrania jest pokaźna suma 30 milionów dolarów nie zabraknie również Polaków. Rywalizację zobaczymy na specjalnie przygotowanej polskiej transmisji, za której realizację odpowiada agencja FantasyExpo.

W nowojorskich zmaganiach wezmą udział jedni z najbardziej utalentowanych zawodników. W trójce graczy reprezentujących biało-czerwone barwy znajdą się:  Jarosław “JarkoS” Kaleta (x-kom AGO), Łukasz “Luki” Król (devils.one) oraz Maciej “teeq” Radzio (dynamind). Esportowcy z całego globu powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 30 milionów dolarów i zmierzą się w trzech trybach turniejowych: kreatywnym, duo i solo. 

I ty możesz kibicować rodakom!

W ramach Fortnite World Cup 2019, każdy zainteresowany kibic będzie mógł śledzić poczynania Polaków na arenie międzynarodowej. Oficjalna polska transmisja za której realizacją stanie FantasyExpo, odbędzie się prosto z jednego z najbardziej profesjonalnych i zaawansowanych miejsc treningowych esportowców w Europie Esport Performance Center.

Widzowie będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowane na tą okazję studio eksperckie, komentatorami wydarzenia będą  Kamil „Ewron” Lachowski oraz profesjonalny gracz drużyny devils.one Patryk „Taiovsky” Winny. Dodatkowo w na transmisji w roli ekspertów zagości również członek zespołu G2 Esports Jakub „Lothar” Szygulski oraz zawodnik devils.one Dominik „Nero” Dąbrowski.

Oficjalna polska transmisja z Fortnite World Cup 2019, będzie dostępna na kanale Twitch EWROON.

Mistrzostwa Świata Fortnite to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu wszystkich młodych fanów oraz graczy popularnego battle royale’a. Z tej okazji w trakcie trwania polskiej transmisji Fortnite World Cup 2019, widzowie będą mieli okazję zgarnąć darmowe skiny przygotowane przez wydawcę gry – studio Epic Games. Co więcej, dzięki wsparciu partnerów logitech G, TM Toys oraz Wydawnictwa Insignis, kibice śledzący transmisję będą mogli wygrać sprzęt gamingowy, figurki z postaciami z gry oraz zestawy poradników do Fortnite. 

Harmonogram rozgrywek

  • 26.07 Start 19:00 – tryb kreatywny 
  • 27.07 Start 19:00 – tryb duo
  • 28.07 Start 19:00 – tryb solo

Więcej informacji o Fortnite World Cup 2019 dostępnych na: epicgames.com 

Tagi