Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Ekipa Fortnite, wszystko co trzeba o tym wiedzieć

https://epicgames.com/fortnite/pl/blog/the-ultimate-fortnite-offer-announcing-fortnite-crew

To już oficjalnie. Epic zaprezentowało nowy zwiastun i pełny opis nadchodzącego, nowego typu karnetu.


Nie ma już żadnych wątpliwości. Epic ogłosiło nowy typ karnetu. Poniżej pełna, oficjalna wiadomość od Epic Games:

2 grudnia, wraz z premierą Sezonu 5 w Rozdziale 2, wprowadzamy Ekipę Fortnite – fantastyczną subskrypcję z dostępem do zawartości w Fortnite, której nie możesz przegapić!

Dołączając do Ekipy Fortnite, otrzymujecie wszystkie poniższe elementy za jedyne 47,99 PLN miesięcznie:

  • Karnet bojowy na cały sezon – członkowie Ekipy Fortnite zawsze mają dostęp do karnetu bojowego aktualnego sezonu!
  • 1000 V-dolców miesięcznie – co miesiąc członkowie Ekipy Fortnite będą otrzymywać 1000 V-dolców. Wydajcie je na ulubione przedmioty ze sklepu!
  • Dostęp do nowej, comiesięcznej Ekipaki! Zgarnijcie wyjątkową Ekipakę Fortnite – zupełnie nowy pakiet ze strojem, który mogą otrzymać tylko członkowie Ekipy Fortnite.

Najważniejsze, co trzeba wiedzieć

Co miesiąc otrzymasz 1000 v-dolców, które możesz wydać na najgorętsze stroje, emotki i inne. z kolei dzięki otrzymywanemu w ramach subskrypcji karnetowi bojowemu możesz odblokować jeszcze więcej v-dolców!

Nowa ekipaka co miesiąc

Ekipaka to wyjątkowy pakiet ze strojem, który możesz zatrzymać na zawsze – co miesiąc będą do niego trafiać wybrane przez nas przedmioty specjalne. W ekipace co miesiąc otrzymasz wyjątkowy nowy strój oraz co najmniej jeden pasujący do niego element dodatkowy, taki jak lotnia, kilof lub emotka.

Ekipaka – grudzień 2020: zgarnij galaxię wraz ze stylem oraz kilof kosmiczny lamorożec i plecak strzaskany świat.

JAK OTRZYMAĆ COMIESIĘCZNE NAGRODY PO WYKUPIENIU SUBSKRYPCJI?

Twoja subskrypcja aż do jej zakończenia jest powiązana z platformą, na której została zakupiona (zwaną „platformą główną”) i nie można przenosić jej na inne. Pamiętaj uważnie wybrać platformę (np. Xbox, PlayStation, Switch), dla której wykupujesz subskrypcję. Dostęp do elementów otrzymanych w ramach subskrypcji będzie możliwy na różnych platformach, ale otrzymanych V-dolców nie można będzie odebrać poza platformą główną. Aby otrzymać dostęp do zawartości w ramach subskrypcji, zaloguj się na platformie głównej w każdym miesiącu subskrypcji.

CZY MOJE V-DOLCE SĄ POWIĄZANE Z PLATFORMĄ, NA KTÓREJ ZOSTAŁY KUPIONE?

V-dolców zakupionych na PlayStation 4 lub Nintendo Switch nie można wydawać na innych platformach. Wszystkie elementy, które kupisz za V-dolce, będą dostępne na każdej platformie połączonej z twoim kontem Fortnite, niezależnie od tego, na której z nich zostały kupione.

CO ZNAJDUJE SIĘ W EKIPACE?

Comiesięczne Ekipaki zawsze będą zawierać nowy strój z co najmniej jednym elementem dodatkowym. Wszystkie te elementy będą otrzymywać wyłącznie członkowie Ekipy Fortnite.

CO OZNACZA EKSKLUZYWNOŚĆ EKIPAK?

Ekipaki i elementy, które zawierają, przeznaczone są wyłącznie dla subskrybentów Ekipy Fortnite. Elementy opublikowane wcześniej mogą zostać ponownie udostępnione członkom Ekipy w późniejszym terminie. Nigdy nie trafią do oferty dla osób nieposiadających subskrypcji, nie będą też im przekazywane.

JAK MOGĘ WYKUPIĆ SUBSKRYPCJĘ EKIPY FORTNITE?

Subskrypcję Ekipy Fortnite można wykupić bezpośrednio w sklepie lub na ekranie zakupu karnetu bojowego.

JAK MOGĘ ANULOWAĆ SUBSKRYPCJĘ EKIPY FORTNITE?

Subskrypcję Ekipy Fortnite można również w dowolnej chwili anulować. W tym celu uruchom grę i sprawdź zakładkę Ekipy Fortnite, gdzie znajdziesz instrukcje odpowiednie do urządzenia, na którym grasz.

Członkostwo pozostanie aktywne do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, nawet po anulowaniu usługi. Zatrzymasz wszystkie otrzymane wcześniej karnety bojowe, V-dolce i Ekipaki.

CO SIĘ STANIE W PRZYPADKU ZAKUPIENIA KARNETU BOJOWEGO LUB ELEMENTÓW Z EKIPAKI PRZED ZASUBSKRYBOWANIEM EKIPY FORTNITE?

Jeśli karnet bojowy bieżącego sezonu został zakupiony wcześniej, zwrócimy na twoje konto 950 V-dolców.

CZY NADAL MOGĘ KUPIĆ ZESTAW BOJOWY?

Zestaw bojowy zostanie zastąpiony zestawem 25 stopni, dostępnym za 1850 V-dolców. Oferta jest dostępna dla graczy na poziomie 75 lub niższym w dowolnej chwili, lecz tylko raz na sezon. Zestaw można dokupić przy okazji zakupu standardowego karnetu bojowego lub kupić po wcześniejszym wykupieniu samego karnetu bojowego albo otrzymaniu go w ramach członkostwa w Ekipie Fortnite.

JAK ZAKTUALIZOWAĆ INFORMACJE O PŁATNOŚCI DLA MOJEJ SUBSKRYPCJI?

Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi płatności na wybranej platformie. Jeśli subskrybujesz usługę na PC lub urządzeniu z Androidem, możesz zaktualizować swoje informacje o płatności w sekcji Subskrypcja.

DLACZEGO NIE WIDZĘ EKIPY FORTNITE W GRZE?

Jeśli 2 grudnia opcja Ekipy Fortnite nie pojawi się w grze, może to oznaczać, że Twoja platforma, kraj (albo jedno i drugie) lub dostępne metody płatności nie są na razie obsługiwane. Pracujemy nad tym, by z czasem dodawać więcej możliwości.

Źródło: https://epicgames.com/fortnite/pl/blog/the-ultimate-fortnite-offer-announcing-fortnite-crew

Tagi