Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Epic testowało to na graczach Fortnite i praktycznie nikt się nie zorientował

Wiedzieliście, że byliście testerami nawet o tym nie wiedząc?


Epic już od jakiegoś czasu traktuje graczy, jak testerów. Niesie to jednak wiele zalet, bo dzięki temu deweloperzy wiedzą, co pasuje społeczności, a czego nie warto wprowadzać.

Gracze zorientowali się, że wiele mechanik wprowadzonych w 12 sezonie było już w grze wcześniej, natomiast dopiero teraz je wykorzystano.

Jak Epic testowało różne rzeczy na graczach?

Użytkownik Reddita o nicku „SpaceDuck147” zwrócił uwagę graczy na fakt, że Epic testowało kilka rzeczy w taki sposób, że mało kto się w tym zorientował. Przykładowo szturmowcy zmienili się w klasyczne boty, które okupują wybrane lokacje. Świąteczne menu zmieniło się w całe lobby karnetu, tak samo było z granatem z sojuszniczym botem.

Co w tym sezonie może być testowane w taki sam sposób? Przykładowo Królewska Impreza. Według wielu teorii, to własnie ten tryb zastąpi dotychczasową wyspę startową – lokację, na którą trafiają gracze przed rozpoczęciem się meczu.

To na pewno dobry sposób na zorientowanie się, jak dane rzeczy oceniają gracze i jak podchodzą do interaktywnego menu, botów, czy nowych przedmiotów. Bardzo możliwe, że Epic będzie kontynuowało tę drogę i niektóre elementy z tego sezonu zobaczymy w ulepszonej formie za kilka tygodni. Już teraz wykorzystano jedną rzecz – możliwość przebierania się podczas oglądania innego gracza.

Tagi