Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Epic wyłączyło ten przedmiot z Fortnite ze względu na fatalne umiejscowienie sznurka

Kilka godzin temu Epic poinformowało o wyłączeniu balonów w trybie Podłoga to lawa. Samo to wyłączenie nie jest jakieś szczególnie ważne, ale powód może zaciekawić.


Balony są obecnie niedostępne we wszystkich możliwych trybach. W nocy Epic poinformowało o ich wyłączeniu. Normalnie raczej ta informacja przeszłaby bez echa, w końcu przedmiot ten jest dostępny tylko w trybie kreatywnym oraz trybach okresowych.

Mimo wszystko wiadomość o tym przebiła się bardzo mocno, głównie ze względu na powód wyłączenia przedmiotu. Miał on bardzo nieszczęśliwe ułożenie, które fatalnie współgrało z plecakiem z zestawu Lazerbeama.

Powód wyłączenia balonów w Fortnite

Plecak przedstawia małą postać, która razem z balonem wygląda niezbyt szczęśliwie. Gracze masowo zgłaszali ten problem i Epic zareagowało bardzo szybko.

Pytanie, jak to będzie wyglądało dalej tzn. jak balony zostaną przerobione, skoro nie mogą się znajdować już na plecach. Prawdopodobnie powróci trzymanie ich w ręce.

Póki co społeczność komentuje, że całkowicie rozumie tę decyzję i raczej nie można tutaj winić studia, to zwyczajnie przeoczenie – plecak prawdopodobnie nie był testowany ze wszystkimi możliwymi przedmiotami w grze.

Tagi