Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Europejski Turniej Duo Fortnite Battle Royale! Baw się razem z nami!

Wielu z was czekało z utęsknieniem na kolejną okazję do zmierzenia się z najlepszymi graczami w Fortnite. Oto ona! Przedstawiamy wam Europejski Turniej Fortnite Duo Europy Środkowo Wschodniej! To jedna z najlepszych okazji by sprawdzić swoje umiejętności w naszym ulubionym trybie.

Rozgrywki będą miały formę jednorazowego turnieju towarzyskiego. Społeczność została podzielona na 5 regionów, każdy z nich przeprowadzi proces kwalifikacyjny, w ramach którego zostaną wyłonione drużyny, które wezmą udział w wielkim europejskim finale. Faza kwalifikacji będzie odmienna dla każdego z regionów tak, aby zachować klimat charakterystyczny dla spotkań najlepszych graczy.

 • 16 graczy / 8 par dla Europy Centralnej i Wschodniej
 • 16 graczy / 8 par dla Belgii, Francji, Luksemburga i Szwajcarii francuskojęzycznej
 • 16 graczy / 8 par dla Niemiec, Austrii i Szwajcarii niemieckojęzycznej
 • 16 graczy / 8 par dla Hiszpanii, Włoch i Turcji
 • 24 graczy / 12 par dla Zjednoczonego Królestwa, Holandii, krajów północnych i zespołów europejskich.

 

Pomiędzy 21 Maja, a 8 czerwca 2018 z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej wybranych zostanie 20 najlepszych par w Fortnite Battle Royale. Wybrane pary w kolejnej fazie zmierzą się z Rosją o 8 miejsc. 16 najlepszych graczy stoczy bój w Wielkim Europejskim Finale, który odbędzie się już 20 czerwca!

Jakie są wymagania?

Jeżeli chcemy przystąpić do zabawy musimy spełniać następujące warunki:

 • co najmniej 100 rozegranych meczy (dowolny tryb)
 • 5% winrate solo w całej karierze
 • co najmniej 20 wygranych meczy solo

Warunki weryfikowane będą w oparciu o Fortnite TrackeraZgłoszenia zbierane będą przez 5 dni lub do momentu zgłoszenia się 10 000 osób (5 000 drużyn).

Jak się zgłosić?

Chcąc zgłosić się do zabawy musicie wypełnić specjalny formularz który znajduje się tutaj. Pamiętajcie o spełnieniu wymagań. Jeżeli zakwalifikujecie się do turnieju. Otrzymacie specjalny mail z instrukcjami oraz zaproszeniem na serwer Discord.

Co dalej?

Po wejściu na niego, zostaniecie przydzieleni do odpowiednich kanałów. Na nich podawane będą hasła do customowych serwerów Fortnite. Uruchomionych zostanie aż 400 gier by wyłonić najlepsze duo rozgrywek które przejdzie do kolejnego etapu! Możecie uczestniczyć w grach do momentu wygrania, bądź wypełnienia się wszystkich miejsc. Macie na to 5 dni, które wyłonią 400 najlepszych duo.

Po wyłonieniu najlepszych par, przez kolejny tydzień odbywać się będą mecze ligowe. Zostaniecie podzieleni na 10 grup. Rozgrywane będą 2 mecze dziennie. Każda z potyczek będzie odpowiednio punktowana za miejsce oraz za kille. Po 7 dniach 20 najlepszych par awansuje do kolejnego etapu (przechodzą dwa najlepsze duo z każdej grupy).

Kolejnym etapem będą zmagania z najlepszymi duo z Rosji (Rosjanie wybrani zostaną w lokalnych kwalifikacjach). Rozgrywanych będzie 5 ligowych meczy dziennie. Każdy z nim punktowany za miejsca i zabójstwa. Po 10 dniach wybranych zostanie 8 par z największą ilością punktów.

Wielki Finał

8 najlepszych duo z CEE i Rosji weźmie udział w Wielkim Finale Warlegends France. Rozegranych zostanie 5 gier, w których uczestniczyć będą 44 zespoły. Mecze będą punktowane, uwzględniając najlepsze miejsca oraz zabójstwa. Wygra para która z bierze największą ilość punktów. 

Finał odbędzie się 20 czerwca 2018 od 20.30 do 23.00

Nagrody

Nagrody w tak wielkim konkursie powinny być obiektem zazdrości wszystkich. Czymś, o czym będą pamiętać następne pokolenia.

Zwycięzca pierwszego ogólnoeuropejskiego turnieju War Legend wygra szaloną sumę 0 euro. Uczestnicy otrzymają ponadto bezcenny przywilej przyjęcia gratulacji z rąk War Legend, jak również jednego personalizowanego kapelusza na osobę.

Swoje zgłoszenia można podsyłać tutaj.

Pełen regulamin turniej możecie znaleźć tutaj.

FAQ:

 • Jak mogę dołączyć?

Znajdź partnera i wypełnijcie formularz na stronie zapisów. Oboja musicie mieć co najmniej 5% winrate solo, 20 wygranych meczy solo i co najmniej 100 rozegranych meczy (dowolnych). Możesz sprawdzić swój profil na https://fortnitetracker.com/. Jeśli się zakwalifikujecie dostaniecie zaproszenie do serwera Discord. Konto Discord jest niezbędne by wziąć udział w kwalifikacjach.

 • Jakie są nagrody?

Nie ma nagród, wszystko jest dla zabawy. I fejmu.

 • Jaki kraj reprezentuje jeśli pochodzę z Europy Środkowo Wschodniej, ale gram z kraju poza nią?

Sam wybierasz jaki kraj reprezentujesz podczas zgłoszenia.

 • Czy mogą być dwie osoby z różnego kraju?

Tak, ale możecie reprezentować tylko jeden kraj i określacie to podczas zgłoszenia swojego duo..

 • Czy mogę zmienić partnera ze swojego duo?  

Nie. Jeśli się zgłosicie razem to później nie można dokonywać zmian.

 • Jaki jest harmonogram?

Announcement: 21.05 (Monday)

Collecting entries: 21.05 – 25.05 (Monday – Friday)

Phase 1: 26.05 – 1.06 (Saturday – Friday)

Phase 2: 2.06 – 8.06 (Saturday – Friday)

Phase 3: 9.06 – 18.06 (Sunday – Monday)

Grand Final – 20.06.2018

 • Dodatkowe zasady?

Zakaz teamowania się z innymi duo.

Zakaz stream snipingu.

Dobre maniery, uprzejmość wobec innych.

Możesz streamować gry z eliminacji.

Podczas spraw organizacyjnych komunikujemy się często po angielsku.

Będziecie bawić się z nami? Dajcie znać co sądzicie o turnieju!