Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Event na koniec 5 sezonu Fortnite. Coraz mocniejsze impulsy itd.

Co obecnie wiadomo o zakończeniu 5 sezonu?


Wczoraj w Fortnite odbyła się aktualizacja 15.50, która podpowiedziała nam, czego należy się spodziewać po przyszłych wydarzeniach. Ostrzegamy, że artykuł może zawierać spoilery odnośnie tego, jak skończy się 5 sezon.

Informacje te nie są potwierdzone i pochodzą z przecieków. Wszystko więc może się jeszcze zmienić. Na ten moment wiadomo całkiem sporo, ale oczywiście pozostaje to niepotwierdzone.

Co wiadomo o końcu 5 sezonu?

Wszystko będzie dotyczyć punktu zerowego. Ten już teraz pulsuje, co 6-8 minut widać ewidentnie, że wysyła coś w rodzaju impulsu (przy okazji wydając dość przerażający dźwięk). Dokładny moment:

Jak informują leakerzy, mają być w sumie 4 fazy eventu, czyli konkretniej 4 rodzaje impulsów. „Mang0e_” odtworzył dźwięki, które mają się przy tym wydobywać:

Sam punkt zerowy ma wpływać na czat głosowy w grze.

Epic zadbało także o NPC, te mają w jakiś sposób się zmieniać, a nawet teleportować.

„Dodano kilka nowych „wskazówek” odnośnie efektów teleportowania NPC, którzy mogą być przenoszeni do dziwnych miejsc przez punkt zerowy.”

Wszystko wskazuje na to, że punkt zerowy zostanie zdestabilizowany dokładnie tak, jak to było w przypadku 9 sezonu. Co warto jeszcze o tym wiedzieć?

  • Przyszłe impulsy nazywane są „falami rzeczywistości
  • Punkt zerowy wykorzysta niektóre efekty z meteorytu z sezonu 10 rozdziału 1

  • Nexus będzie stale wysyłać fale nazywane „dziecięcymi falami”
  • Punkt zerowy może się zmieniać wizualnie

Według osób zajmujących się przeciekami, event finalnie doprowadzi do dużych zmian na mapie, potencjalnie zniszczenia kilku lokacji.

Tagi