Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Finały Europejskiego Turnieju War Legend już w środę! Kto będzie najlepszym Duo Europy?!

Już jutro 20.06 będziemy mieli okazję śledzić finał Turnieju War Legend. To podczas tego streamu okaże się który z Duetów jest najlepszym w Europie!

O całym wydarzeniu pisaliśmy już tutaj. Jest to turniej najlepszych par z całej Europy które stają w pojedynku o miano najlepszej. Społeczność została podzielona na 5 regionów, każdy z nich przeprowadzi proces kwalifikacyjny, w ramach którego zostaną wyłonione drużyny, które wezmą udział w wielkim europejskim finale. Faza kwalifikacji będzie odmienna dla każdego z regionów tak, aby zachować klimat charakterystyczny dla spotkań najlepszych graczy.

Kto zakwalifikował się z Europy Środkowej i Wschodniej?

Poniżej macie listę graczy która zakwalifikowała się do wielkiego finału. W pierwszej kolumnie jest nazwa teamu, następnie nicki graczy oraz region z którego się zakwalifikowali.

Kinguin Black SH Hoopek sk1x PL
AGO Esports AGO.Skosas AGO.Buhuu PL
RWL7 (1) RWL7 l Hikosid RWL7 l fwexY CIS
Kinguin Black VQ v1ns qln PL
Kinguin Orange twitch.Nero1444 twitch.Taiovsky PL
On Fire Red OnF DaaV OnF Livestarrr PL
RWL7 (2) RWL7 l everglide RWL7 l HURMA CIS
Flame Star FStar 7ssk7 FStar JAMSIDE CIS

Gdzie obejrzymy finał?

Finał odbędzie się już 20.06 od godziny 20:00 do 23:00 (UTC+2).

Ze studia Frenzy na kanale HighStyleda będziecie mogli obejrzeć transmisję. Komentować dla was będą HighStyled, IndyStarcraft i jako ekspert 3vil.

Pamiętajcie również o Polskie Lidze Fortnite Fun League które głównym sponsorem jest PLUSH! W puli nagród, aż 25 000 zł! Kliknijcie i sprawdźcie jak dołączyć! 

Będziecie z nami śledzić finały Turnieju War Legend?