Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite Battle Royale na zimowym Dreamhacku!!

Fortnite Battle Royale na DreamHacku!

Przygotujcie się na wiadomość dnia! Nasz ukochany darmowy tryb w dniach 1-3 Grudnia wleci autobusem bojowym na DreamHack! W planach jest zorganizowanie serii turniejów społecznościowych Solo i Duo. Wszyscy uczestnicy eventu którzy pojawią się na miejscu ze sprzętem będą mogli dołączyć do organizowanych gier. Kwalifikacje do niedzielnego eventu będą przeprowadzane w piątek i sobotę. Niestety możliwość dołączenia będą mieli tylko posiadacze PC, chociaż jest opcja podpięcia pada zamiast klawiatury i myszy do komputera. Jeżeli jesteście zainteresowani uczestnictwem to wpadajcie i zgłaszajcie się na oficjalnego Discorda gry TUTAJ.W zakładce Fortnite Battle Royale pojawią się szczegółowe informacje na temat turnieju.

Terminarz Solo i Duo

  • Piątek, 1 Grudnia, 50 najlepszych uczestników z gier pomiędzy 17:00-00:00
  • Sobota, 2 Grudnia, 50 najlepszych uczestników z gier pomiędzy 15:00-22:00
  • Niedziela, 3 Grudnia, Finały od 13:00 do 17:00 Solo i od 17:00 do 20:00 Duo

W podanych wyżej datach administratorzy będą uruchamiali gry, z których wyniki będą pojawiały się na dedykowanej tablicy wyników. Punktacja obejmować będzie zarówno odbyte gry jak i najlepsze akcje. Finały które będą miały miejsce w Niedzielę wyłonią zwycięzców obu trybów. Odbędzie się po pięć meczy dla Solo i Duo. Każdego dnia najlepsi gracze otrzymają nagrody pieniężne których pula sięga aż 12 000 Euro! Wyniki będą ogłaszane na Discordzie i na oficjalnej tablicy. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom i samych wygranych ;)


Podsumowanie

Czy według was to początek Fortnite na eSportowej scenie? Jak sądzicie czy w przyszłości będzie organizowanych więcej takich eventów? Może to sygnał, że custom serwery zostaną również umieszczone w grze? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie!

Dołączcie również do naszych społeczności:
Fan Page na Facebooku,

Grupę skupiona na PC i Grupa konsolowych wyjadaczy,

Discord – jeżeli chcecie szybko znaleźć kompana do gry jest to miejsce dla was!

zvr
Twoja reakcja