Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite Fun League – Star Bracket! Dziś pojedynek Polskich streamerów o fame i sławę!

Dziś odbywać będzie się ostatnia kolejka Fortnite Fun League – Star Bracket. W star brackecie mierzą się między sobą Polscy streamerzy o miano najlepszego w pierwszym sezonie ligi.


Dziś od godziny 19.00 będziemy mieli okazję śledzić zmagania streamerów! My wraz z Plushakiem, który jest sponsorem ligi zamierzamy oglądać relację, bo to właśnie dzisiejszego dnia okaże się, która z gwiazd zdobędzie miano najlepszego w pierwszym sezonie Star Bracket! Aktualnie na prowadzenie wysunął się Radowity, zaraz za nim są Blinku i Lothar. Jednak wszystko może się jeszcze zmienić! Jeżeli jesteście ciekawi wyników aktualnych wyników poniżej macie tabelę. Będzie ona aktualizowana na bieżąco podczas trwania meczów, wiec koniecznie śledźcie wyniki!

Liga Streamew – Wyniki i kto gra!

 

Gdzie oglądać?

Już od godziny 19.00 wpadajcie oglądać pojedynek streamerów na ich kanałach. Wstępnie relację na swoim kanale zapowiedzieli:

Nitashi
Al3xandras
HighStyled
Lothar
Ewron
Alien
Leh
Black Sparrow
MightyWozz
Sledziu89
Luure

Możliwe, że pozostali uczestniczy również będą streamowali, dlatego koniecznie sprawdźcie kanał swojego ulubieńca!

A co słychać w Fortnite Fun League – Pro Bracket?

O samem lidze pisaliśmy już tutaj. W skrócie Pro Bracket to zmagania najlepszych Polskich zawodników grających w Fortnite. Po pierwszym tygodniu rozgrywek na prowadzenie wysunął się Getboxy, za nim jest sk1x i Nero. Zmagania tych graczy będziemy mieli okazję jeszcze śledzić w następnym tygodniu: 16.07 18.07 i 19.07 kiedy to odbędą się finały. Jeżeli ciekawią was pojedynki graczy, śledźcie je na kanałach zawodników!

Któremu ze streamerów będziecie kibicować, koniecznie dajcie nam znać?