Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite Polska patronem medialnym pierwszego lana Fortnite w Polsce!

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że zostaliśmy patronem medialnym pierwszego lana w Fortnite, który będzie rozgrywany w Opolu!

Pierwszy lan Fortnite będzie miał miejsce w Opolu podczas FINAŁU SUPER GAME E-SPORT OPOLE 2018. Podczas tego wydarzenia rozgrywane będą LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie oraz Hiro Quersus Puchar Polski W E-SPORCIE.

Kiedy i gdzie się spotykamy?

Całe wydarzenie odbywać się będzie od 1 Czerwca do 3 Czerwca. Bawić się będziemy w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu (Ul. Wrocławska 158)! Wydarzenie będzie dostępne dla odwiedzających już od godziny 9.00.

Piątek poświęcony będzie Finałowi LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie. Podczas tego wydarzenia będziemy mogli obejrzeć showmatch Fortnite który odbędzie się w godzinach 12:00 – 13:00. Weźmie w nim udział wszystkie 16 finałowych szkół które dostaną się do Mistrzostw Polski.

Sobota skupi się na Finale HIRO Querus Puchar Polski W E-Sporcie . Tego dnia również będziemy mogli obejrzeć showmatch Fortnite od 12:00 do 13:00. Wezmą w nim udział wszystkie drużyny zakwalifikowane do finału.

Fortnite’owa Niedziela!

To dzień na który wszyscy najbardziej czekają! Jest on przeznaczony tylko i wyłącznie na zabawy z Fortnitem. Tego dnia będziemy mogli brać udział w różnego rodzaju wydarzeniach skupionych przy naszej ulubionej grze.

 1. Bitwa Fortnite godz. 9:30
  • Rozgrywany tryb Solo – 80 zawodników
 2. Bitwa Fortnite godz. 11:00
  • Rozgrywany tryb Duo – 40 zespołów
 3. Bitwa Fortnite godz. 12:30
  • Rozgrywany tryb Squady – 20 zespołów
 4. Bitwa Fortnite Showmatch Zaproszonych Zespołów
  • Tura 1 godz. 14:00
   • Rozgrywany tryb Squady – 20 zespołów
  • Tura 2 godz. 15:00
   • Rozgrywany tryb Duo – 40 zespołów
  • Tura 3 godz. 16:00
   • Rozgrywany tryb Solo – 80 zawodników
 5. Bitwa Fortnite godz. 17:30
  • Rozgrywany tryb Squady – 20 zespołów
 6. Bitwa Fortnite godz. 19:00
  • Rozgrywany tryb duo – 20 zespołów

Czeka na Was mnóstwo atrakcji przygotowanych przez SUPER GAME e-sport oraz miasto Opole. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne w takie gry jak FIFA 18 czy Fortnite oraz strefę free2play! Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszych sponsorów. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Każdy z was będzie miał niepowtarzalną szansę, aby przetestować najnowocześniejsze, ultraszybkie komputery marki HIRO oraz płynną grę w 144 lub 240Hz na gamingowych monitorach marki LG.

Wszystkie rozgrywki transmitowane będą na kanale Twitch ESPTVPL. Śledźcie na bieżąco! Dołączcie również do naszego Facebookowego wydarzenia tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na fanpage’u SUPER GAME e-sport oraz na stronie sgesport.com!