Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite testuje tryb na 200 graczy? Co oznacza ten przeciek?

Fortnite jest Battle Royale’m na 100 graczy, czy Epic testuje zwiększenie tej liczby?


Fortnite obecnie dostosowane jest dla 100 osób w jednym momencie. Zdawałoby się, że jest to optymalna liczba, która nie będzie zmieniana, tymczasem gracze dotarli do ciekawego przecieku, który może sugerować zmiany w tym temacie.

Tryb w Fortnite dla 200 graczy

Informacja ta wzięła się od Tfue, który na swoim streamie przypadkowo pokazał wiadomość od Epic Games, przekazaną przez innego gracza właśnie do Tfue. Jak czytamy, Epic poszukuje 200 osób, które przetestowałyby jakąś funkcjonalność, która nie jest dostępna publicznie.

WYCINEK STREAMA TFUE

Wiele osób uznał, że skoro pojawia się tam liczba „200”, to jest to zapowiedź trybu o tej liczbie graczy. Niestety, sens tej wiadomości jest nieco inny. Chodzi tutaj o 200 osób potrzebnych do testów, nie o tryb na 200 graczy.

O ile sprawa wydaje się jasna, o tyle informacja o możliwym trybie na tyle osób dość mocno poruszyła społeczność. Pojawiło się wiele głosów odnośnie tego, że wiązałoby się to z nową, większą mapą na 2 sezon 2 rozdziału. Można powiedzieć, że ta wizja na nowo rozpaliła zainteresowanie społeczności.

Choć taki tryb zapewne nie powstaje, a cała sprawa wynika z nadinterpretacji, to wydaje się, że coś takiego rzeczywiście mogłoby być rewolucją w świecie Fortnite. Wyobrażacie sobie tak ogromne mecze, które odbywają się na ogromnej mapie i trwają spokojnie kilkadziesiąt minut?

Tagi