Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite x Family Guy?

Leakerom udało się dotrzeć do zawartości męskiego skina, który do tej pory nosił nazwę „FrenchFry”, ale tego nikt się nie spodziewał.


„FrenchFry” miało być związane w jakiś sposób z FNAF. Finalnie jednak potwierdzono, że takiej współpracy nie będzie. Zawartość tego pliku zdziwiła wszystkich jeszcze bardziej, niż FNAF. Wszystko dlatego, że są to grafiki z Family Guy.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Wszystko w tej sprawie może się jeszcze zmienić. 

Nie wiadomo póki co, kiedy ta współpraca miałaby się odbyć, ale wszystko wskazuje na to, że jest to kwestia albo dni, albo tygodni.

Fortnite x Family Guy – Co wiadomo?

FrenchFry, a konkretnie tekstury z plecaka męskiego skina to według osób zajmujących się przeciekami dokładnie taka grafika:

To pozwala sądzić, że jedną z nadchodzących współprac będzie właśnie Fortnite x Family Guy. Przypomnijmy, że mówimy tutaj o męskim skinie – istnieje szansa na to, że chodzi bezpośrednio o Petera Griffina.

Co więcej, podpowiedź odnośnie tej współpracy pojawiła się już dłuższy czas temu, ale nikt tego nie zauważył. Youtuberzy i streamerzy dostali swego czasu paczki od Epic z fizycznymi przedmiotami, które podpowiadały pojawienie się konkretnych łowców.

I teraz robi się zabawnie, to nie musi być nic związanego z Midasem, czy jego żeńską wersją:

Wygląda na to, że faktycznie można się powoli przygotowywać na wejście Petera Griffina do Fortnite.

Tagi