Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite zostało wyłączone po evencie. Zostanie ponownie włączone dopiero jutro o 10:00

Event został oficjalnie zakończony. Nowy sezon rozpocznie się o godzinie 10:00.


Sprawdziły się praktycznie wszystkie nasze informacje odnośnie eventu. Gracze faktycznie otrzymali możliwość kierowania busem bojowym i rzeczywiście walczyli z Galactusem. Wydarzenie było szybkie, ale też i ciekawe.

Jak to będzie wyglądać jutro? Przerwa techniczna ma się zacząć o 6:00, ale to nie oznacza włączenia serwerów. Te zostaną uruchomione dopiero o 10:00.

„Obecnie przygotowujemy Fortnite do premiery sezonu 5 (wersja v15.00). Przerwa techniczna rozpocznie się około godziny 6 rano, a ponowne otwarcie serwerów przewidujemy na godzinę 10:00 czasu polskiego.”

Co z niego wynika? Tak naprawdę tyle, że eksplozja dotknęła także świat poza Fortnite. Wskazuje na to ostatnia scena z biurem Jonesy.

 

Fortnite powróci jutro o godzinie 10:00 czasu polskiego

Nie wiadomo, co dokładnie stało się z mapą. Na pewno Galactus wybuchł, co mogło w pewien sposób ją uszkodzić. Co ciekawe, ponownie Fortnite sprawił, że Twitch przestał działać.

Póki co trzeba czekać. Gracze zostali pozostawieni bez większej informacji na temat tego, czego spodziewać się rano. Oczywiście jutro będzie można kupić karnet bojowy, czy Ekipę Fortnite. Poznamy główny motyw etc.

Raczej nie należy się spodziewać nocnych przecieków, ale kto wie, z pewnością Boop będzie czuwał. Jeżeli coś ciekawego się pojawi, to z pewnością będziecie o tym wiedzieć, gdy wstaniecie.

Tagi