Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite’owe rozgrywki #SkillCustomCEE już za nami, co ciekawego się wydarzyło i co planowane jest w najbliższym czasie.

Fortnite’owe rozgrywki #SkillCustomCEE już za nami, co ciekawego się wydarzyło i co planowane jest w najbliższym czasie.

We wtorek 13.03.2018 odbyły się pierwsze rozgrywki najlepszych graczy z centralnej i wschodniej Europy. Od godziny 20 na specjalnych serwerach reprezentanci takich krajów jak Albania, Czechy, Estonia, Greecja, Litwa, Polska, Serbia, Słowenia, Ukraina, Rosja i wielu innych mierzyli się ze sobą, by wyłonić najlepszego gracza spośród nich. Rozegranych zostało 3 mecze w trybie solo. W pierwszym meczu na podium stanęli Liqudb na pierwszym miejscu, Dangod na drugim i Friz na trzecim. Drugi mecz przyniósł znacznie więcej emocji. Na podium znaleźli się Fritol, Zaraki oraz Daav, z czego dwóch ostatnich to reprezentanci naszego kraju . Trzeci mecz to również dominacja Polaków. Povity jedyny polski zwycięzca, Sleez i Grzywa zamykający stawkę również z naszego kraju. Całą rozgrywkę możecie obejrzeć poniżej u Friza, którego w trakcje streama śledziło aż 21 000 osób jednocześnie. Jeżeli jesteście ciekawi innego punktu widzenia szukajcie filmów i kanałów oznaczonych hashtagiem #SkillCustomCEE.

Co dalej

W najbliższy wtorek możemy spodziewać się kontynuacji tego ciekawego wydarzenia. Rozgrywane będą 3 mecze w parach. Zawodnicy już w tym momencie mogą dobierać sobie towarzysza. Mecze rozgrywane będą 20.03.2018 od godziny 20.00. Szukajcie kanałów oznaczonych tagiem #SkillCustomCEE, by śledzić poczynania zawodników w rozgrywce. Zapowiada się mega ciekawy pojedynek.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w tym wydarzeniu i posiadacie WinRatio 10% z wszystkich sezonów, sprawdźcie nasz artykuł „Customowe gry Fortnite z najlepszymi”.


 

Sprawdźcie również:

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszam na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja