Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Gracze Fortnite odkryli genialny sposób na wciągnięcie przeciwnika w pułapkę

Likwidacja pułapką może być zarówno widowiskowa, ale też niesamowicie nudna i przewidywalna. Ten sposób zdecydowanie odnosi się do tego pierwszego.


W Fortnite ostatnio nie mamy zbyt wielu nowych broni i przedmiotów. Jednym z ostatnich dodatków jest harpun. Okazuje się, że może być używany tak samo do łowienia ryb, jak i wciągania przeciwników do pułapek.

Łapanie przeciwników na harpun było odkryte już kilka minut po dodaniu tego przedmiotu. Jednak wykorzystanie go do likwidacji to spora nowość.

Harpun jako sposób do wciągnięcia w pułapkę

Często w Fortnite zdarza się taka sytuacja, więc może to być naprawdę pomocne. Jeden z użytkowników Reddita o nicku JakeMCFC pokazał, jak udało mu się sprytnie przechytrzyć innego gracza.

Przyznacie, że całkiem dobry sposób na zdobycie widowiskowej likwidacji. Czy to trudno powtórzyć? W określonych sytuacjach powinno być całkiem łatwo. Teraz klip na Reddicie eksplodował popularnością, więc trzeba się spodziewać masy takich zagrań ze strony graczy.

Harpun w Fortnite sprawdza się naprawdę dobrze. Społeczność wypatruje jednak kolejnych broni i przedmiotów, jakie mogłyby w końcu zostać dodane. W plikach nadal znajduje się chociażby AK, które nie zostało aktywowane. Ostatni tydzień nie przyniósł nam żadnej aktualizacji w Battle Royale. Trzeba mieć nadzieje, że Epic postanowi wprowadzić update już za kilkadziesiąt godzin.

Miłego dnia!

Tagi