Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Gracze lądujący w tych miejscówkach wygrywają najwięcej meczów

3 sezon trwa już na tyle długo, że spokojnie można zsumować statystyki z konkretnych miejscówek w Fortnite.


Wybranie odpowiedniej miejscówki do wylądowania jest niesamowicie ważne. W 3 sezonie póki co wybór jest ograniczony, bowiem kilka lokacji znajduje się jeszcze pod wodą.

Dzięki usłudze Novos poznaliśmy jednak konkretne miejscówki, które po wylądowaniu mają dawać najwyższe miejsca.

Gdzie najlepiej lądować?

W sumie wyszczególnionych zostało pięć miejsc, które najlepiej się nadają do wybrania. Oczywiście może się to zmienić już niedługo, gdy woda zacznie opadać i wyspa nieco bardziej się odsłoni. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie najlepszym wyborem są Potne Piaski oraz Farma Furii.

Najczęściej jednak z TOP 5 lokacji, gracze lądują na Przyjemnym Parku. Dalej wszystko zaczyna się rozmywać i miejscówki nie łapią się już do zestawienia.

Kolejnych zmian na mapie według przecieków można się spodziewać już w przyszłym tygodniu. Nie zostanie jednak odkryta żadna nowa miejscówka, natomiast część zostanie wysuszona.

Na pewno powolne opadanie poziomu wody to ciekawy koncept. Wiemy, że przykładowo Rekin został praktycznie całkowicie zniszczony, pytanie, czy nadal będzie tak popularnym wyborem do lądowania, czy może nadal królować będą Potne i Farma.

Tagi