Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Gracze podejrzewają, że zmieniło się dobieranie graczy po umiejętnościach. Ma być łatwiej

Brak opisów aktualizacji uderza raz jeszcze. Znani Streamerzy i Youtuberzy uważają, że coś się zmieniło w Fortnite od ostatniej aktualizacji.


Dobieranie graczy w Fortnite po umiejętnościach wzbudza ogromne emocje od kiedy tylko je ogłoszono. Wiele osób uważało, że to koszmarna decyzja, mniej więcej tyle samo się ucieszyło.

Teraz gracze donoszą, że ich gry stały się łatwiejsze. „Od ostatniej aktualizacji tak sądzę” – mówi SypherPK.

Zmiany w dobieraniu graczy

Od jakiegoś czasu w Fortnite funkcjonuje dobieranie graczy po umiejętnościach. Im lepiej gracie, tym na lepszych przeciwników trafiacie. W zamyśle miało to pozwolić słabszym graczom na nieco oddechu od osób, które po prostu wymiatają.

Lepsi gracze też mieli skorzystać, w końcu przed nimi w końcu pojawiło się jakieś wyzwanie. Teraz SypherPK podczas swojej transmisji przyznał, że chyba coś się zmieniło podczas ostatniej aktualizacji, albo w losowym dniu. Trafia na o wiele gorszych przeciwników.

Nowa aktualizacja nie została jeszcze zapowiedziana. Trudno w ogóle zakładać cokolwiek w tym temacie bez większego odzewu społeczności. Jedni powiedzą, że faktycznie coś się ruszyło, inni zdecydowanie zaprzeczą. Kilka osób z tych największych twórców zauważyło jednak zmianę. Być może to coś oznacza, a być może kompletnie nic i wszystko bazuje jedynie na domysłach.

Zauważyliście coś w swoich grach?

Tagi