Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Gracze proponują, by do Fortnite na Prima Aprilis wróciły wszystkie wycofane przedmioty

Prima Aprilis to naprawdę ciekawy okres w wielu grach. W niektórych rozgrywka jest wywracana do góry nogami, w innych powstają specjalne tryby, a w jeszcze kolejnych zupełnie nic się nie dzieje.


Epic Games nie bardzo lubi Prima Aprilis, dlatego 1 kwietnia nie pojawia się zazwyczaj nic specjalnego. Gracze w zeszłym roku mieli masę pomysłów, włącznie z ogromnym lewiatanem, z którym trzeba by było walczyć.

W tym roku jest nieco spokojniej, a najlepszą propozycją wydaje się ta od użytkownika Reddita o nicku „JayWalker-Studioz”. Według niego świetnie byłoby, gdyby na 1 dzień Epic zdecydowało się przywrócić wszystkie wycofane przedmioty.

Prima Aprilis w Fortnite z wycofanymi przedmiotami

Przedmiotów w Fortnite jest cała masa. Od broni, przez pojazdy, aż do dziwacznych przedmiotów. Na pewno ciekawym byłoby przywrócenie tego wszystkiego na jeden dzień.

u/JayWalker-Studioz

Natomiast przy obecnej sytuacji na świecie i tym, że serwery i tak są już bardzo obciążone, wydaje się to bardzo trudne do wykonania. Wyobrażacie sobie coś takiego na 100 osób z kulojazdami, taranami, samolotami, deskolotkami, wszystkimi broniami, wszystkimi przedmiotami? Choć koncept ciekawy, to jednak wydaje się niemożliwy do zrealizowania.

Oprócz tego jeden z graczy proponuje, by wycofać broniom wszystkie nerfy, jakie kiedykolwiek dostały i zostawić same buffy. To byłby jeden wielki pogrom, szczególnie, gdy przypomnimy sobie, jak wyglądała gra w Fortnite przy Mieczu Nieskończoności w jego pierwszej wersji.

Póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji odnośnie nadchodzącego 1 kwietnia w Fortnite. Kilka dni później ma się pojawić Deadpool, a jeszcze przed patchem wejdzie nowa wersja gry.

Tagi