Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Gracze tworzą projekt, który ma pozwolić na granie w stare Fortnite

Każdy starszy stażem gracz Fortnite chciałby na chwilę wrócić do początków Fortnite. Okazuje się, że to może być wykonalne.


Praktycznie od zawsze mówiło się o tym, że czymś świetnym byłby nawet chwilowy powrót do początków Fortnite. Wiadomo, że nie byłoby to już to samo, co te 2 lata temu, ale i tak na pewno wiele osób ucieszyłoby się z możliwości ponownego wylądowania na pierwszej wersji wyspy.

Gracze tworzą powrót do przeszłości

„Project Fortnite Time Machine” ma za zadanie między innymi pozwolić graczom na powrót do pierwszych wersji Fortnite. Póki co wszystko jest na stosunkowo wczesnym etapie, ale już teraz efekty są naprawdę zadowalające..

Największym problemem zdają się nie być ograniczenia technologiczne, a te związane z prawami autorskimi. Wszystkie elementy Fortnite należą oczywiście do Epic Games. Do uruchomienia takiego projektu byłaby potrzebna odpowiednia zgoda.

Czy jest szansa na jej uzyskanie? Wydaje się, że tak, jeżeli wszystko będzie robione non-profit, czyli nie w celach zarobkowych, a taki powrót do przeszłości nie wpłynąłby na popularność gry. Epic może jednak stwierdzić, że nie chce, by ich produkt był wykorzystywany w żaden sposób, co też byłoby zrozumiałą decyzją. W końcu to oni stworzyli Fortnite, a nad tą wersją zapewne nie mieliby kontroli.

Tagi