Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Gracze z OG skinami do Fortnite mogą spać spokojnie. Epic odpowiada

Do sklepu Fortnite został wprowadzony skin Skull Troopera, a Epic odpowiada na wątpliwości graczy.


Ostatnio jeden z przecieków mówił o tym, że Epic będzie chciało wypuścić wszystkie skórki, które do tej pory były uznawane jako „OG”. Wszystko to miałoby być motywowane chęcią rozprawienia się raz na zawsze z nielegalną sprzedażą kont.

Deweloperzy nie skomentowali tych doniesień aż do wczoraj. Francuski oficjalny profil Fortnite wprost odpowiedział, co sądzi na ten temat.

OG w Fortnite nie są zagrożone

Pod informacją o tym, że do sklepu powraca dzisiaj Skull Trooper pojawiło się sporo zapytań o to, jak to będzie wyglądało w przypadku fioletowej wersji.

Oficjalny profil odpowiedział wprost, że ten styl jest zarezerwowany tylko dla prawdziwych „OG”. Nie ma więc mowy o tym, że skin kiedykolwiek wejdzie do sklepu w swoim fioletowym motywie.

Oczywiście youtuberów nie bardzo to interesuje i już teraz powstają filmy z tym, jak otrzymać fioletowy styl. Według nich wystarczy wykonać kombinację różnych czynności i finalnie wpisać tajemniczy kod:

Oczywiście nie jest to w żadnym wypadku prawda i nie da się dostać w ten sposób żadnej skórki, a tym bardziej jej fioletowej wersji.

Jednocześnie można śmiało obalić informację sprzed kilku tygodni mówiącą o tym, że unikalne skiny i ich style będą pojawiać się w sklepie.

Tagi