Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Ile wcześniej zjawić się na evencie, by na pewno go zobaczyć?

Już 1 grudnia oficjalnie odbędzie się nowy event. Jest jednak jeden spory problem, taki, jak zawsze.


Zasoby Epic Games są ograniczone. Fortnite ustanawia rekordy świata, których niekiedy po prostu nie da się obsłużyć. Chodzi tutaj głównie o ilość osób online, jaka pojawia się w trybie Battle Royale w momencie wydarzenia na żywo.

Liczby są tak duże, że po wejściu określonej liczby graczy serwery po prostu nie wytrzymują. To właśnie dlatego deweloperzy od jakiegoś czasu ustawiają limity.

Ile wcześniej trzeba wejść?

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, 1 grudnia ponownie pojawi się limit. Epic radzi, by przyjść co najmniej 60 minut wcześniej, a najlepiej włączyć sobie Fortnite jeszcze wcześniej. 30 minut przed wydarzeniem zostanie uruchomiony specjalny tryb, do którego będzie można wchodzić.

Podjęliśmy działania, by umożliwić uczestnictwo w wydarzeniu dla większej liczby osób, jednak nadal zalecamy wszystkim zalogowanie się do Fortnite co najmniej 60 minut przed rozpoczęciem. Oczekujemy, że tryb wydarzenia zostanie włączony na 30 minut przed jego rozpoczęciem.

Przypomnijmy, że event rozpocznie się oficjalnie 1 grudnia o godzinie 22:00. Część osób wspomina o 22:10, natomiast to tak naprawdę bez różnicy. W oficjalnych komunikatach jest mowa o 22:00.

Jeżeli nie macie pobranej aktualizacji 14.60 to warto to zrobić już na dniach. Potem będzie już tylko coraz gorzej, jeżeli chodzi o dostępność serwerów.

Tagi