Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Jak Deadpool pocisnął Bughę, mistrza świata w Fortnite każąc mu iść odrabiać lekcje

Bugha to 17-letni gracz Fortnite, który wygrał mistrzostwa świata w Fortnite, zgarniając dla siebie 3 miliony dolarów. Na Deadpoolu nie zrobiło to jednak większego wrażenia.


Bugha to jeden z najpopularniejszych graczy na świecie, który swoją sławę zawdzięcza głównie wygraniu mistrzostw świata w Fortnite. Było to dla wielu zaskoczeniem, że w tak młodym wieku można wygrać tak duży turniej i zgarnąć kilka milionów dolarów za jednym razem.

Sama wygrana wywołała sporo kontrowersji, szczególnie w społecznościach innych gier. Głównie dlatego, że chodziło o jeden turniej, w którym pula nagród wielokrotnie przekraczała zarobki profesjonalnych graczy gromadzone przez lata.

Deadpool w swoim stylu odpowiedział na zaczepkę

Deadpool wprowadził do Fortnite spory powiew świeżości, zmieniając wygląd busa bojowego, jachtu, czy zrzutów zaopatrzenia. Oczywiście standardowo dla tej postaci, pojawiły się też zabawne wpisy na Twitterze. Na jeden z nich postanowił odpowiedzieć Bugha.

„Świetna rada, dzieciaku. Skończyłeś już pracę domową?”

Bugha ma obecnie 17 lat, w grudniu kończy 18. Jak widać, w łatwy sposób Deadpool poradził sobie z mistrzem świata w produkcji Epic Games. Musiało zaboleć.

Deadpool na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i zapewne będziemy go jeszcze wielokrotnie gościć na wyspie Fortnite. Według nieoficjalnych informacji, akcja z nim dopiero się rozkręca i bohater ma stanowić ważny element 12 sezonu.

Tagi