Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Jak działają terenowe opony w Fortnite? Jak je zdobyć, jak założyć?

Zgodnie z zapowiedziami, do gry zawitały terenowe opony.


Serwery już działają, więc można się zająć tym, co wprowadzono do gry. Oczywiście jedną z najważniejszych zmian jest dodanie nowych, terenowych opon. W związku z tym na oficjalnym kanale Fortnite opublikowano następujący zwiastun:

Jak to konkretnie działa? Bardzo prosto, na ziemi znajdujemy opony i montujemy je w trakcie rozgrywki.

Opony w Fortnite

Na mapie znalazły się dodatkowe warsztaty, w których można znaleźć między innymi opony. Warto wspomnieć, że same opony można także wykorzystywać jako ochronę przed upadkiem.

Wbrew wszystkim domysłom, opony są do znalezienia tak po prostu, na ziemi. Nie trzeba ich specjalnie montować w lobby. Wystarczy je podnieść, wycelować w pojazd i gotowe.

Samochód dzięki temu jest wyższy, może sprawniej poruszać się go pagórkach, czy w wodzie. Jeżeli macie możliwość zamontowania opon, to jak najbardziej warto z tego korzystać.

Opony są szarej rzadkości, więc pojawiają się naprawdę często. W tym momencie jednak nie wiadomo, czy mają swoje stałe miejsca odradzania się. Jest taka szansa, natomiast serwery dopiero niedawno zostały ponownie uruchomione, więc na ewentualną mapkę trzeba niestety jeszcze poczekać.

Tagi