Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Jak może wyglądać Fortnite w kolejnym sezonie, gdy zostanie zalane wodą?

Wszystko wskazuje na to, że wyspa zostanie zalana w następnym sezonie Fortnite.


Wszystkie przecieki i wskazówki sugerują, że wyspa zostanie niedługo zalana. Merl pokazuje, jak może potem wyglądać cała mapa i w jaki sposób gracze będą się po niej poruszać.

Cały koncept bazuje na dotychczasowych przeciekach i niekoniecznie musi się sprawdzić. Warto również wspomnieć, że nie jest to Fortnite, a sam Unreal Engine z assetami Fortnite.

Jak może wyglądać Fortnite w kolejnym sezonie?

Merl, SizzyLeaks, TajFake koncept całej mapy, która została zwyczajnie zalana. Wygląda to naprawdę ciekawie, choć trudno sobie wyobrazić normalną grę z taką ilością wody.

Obecne przecieki sugerują, że woda będzie znikać i odsłaniać przy okazji nowe miejscówki. Nie wiadomo jednak, czy „zalanie” jest tylko na czas eventu, czy może zostanie rzeczywiście przeniesione bezpośrednio do nowego sezonu i faktycznie będzie trzeba pływać.

W następnych dniach prawdopodobnie nie dowiemy się niczego nowego w tym temacie. Prawdziwe informacje pojawią się dopiero z nowym eventem. Ten został jednak przesunięty na 15 czerwca. Nowy sezon ruszy dwa dni później, 17 czerwca.

Tagi