Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Jak odblokować darmowe zbieraki i skiny w ramach nowego eventu Fortnite na wiosnę

Ach, wiosna – cudowna pora roku. Kwitną kwiaty, jest coraz cieplej, a na wyspę powracają mechaniczne kaczuszki i pastelowo odziane króliczki. Moment… że co?


Epic Games oficjalnie poinformowało o nowym evencie, jaki zostanie wprowadzony do gry. Wszystko to w ramach wiosny.

„Wybuch Wiosny, pierwsze wiosenne wydarzenie w historii Fortnite, wprowadza jajcarskie nowe stroje, turniej w parach, papierowe rękodzieło i nagrodę w grze. Oto co wykluje się w tym tygodniu – zaczynając od wtorku, 30 marca.”

NOWE ZADANIA, WYRZUTNIA JAJ I NAGRODA W POSTACI KILOFA

Nowa postać – Webster – pojawi się z legendarnymi zadaniami tygodnia, z którymi przyjdzie się zmierzyć… oraz możliwością zdobycia nagrody w grze. Od czwartku, 1 kwietnia (to nie żart), jeśli ukończysz pierwsze zadanie legendarne od Webstera, odblokujesz kilof Kwaktyczne Topory.

16BR SB QuestAssets Social

Skoro jesteśmy przy zadaniach – do gry powróciła Wyrzutnia Jaj. Wypatruj też na wyspie nowego typu jajka-przekąski. Efekty po zjedzeniu odczujesz w podskokach.

16BR SB EggLauncherAssets Social

SPRING BREAKOUT CUP: ZRÓB PRZECIWNIKÓW W JAJO

W piątek, 2 kwietnia w miejsce Friday Night Bragging Rights pojawi się turniej Spring Breakout Cup, ponownie wprowadzając do akcji rywalizację w parach. Wspólnie z partnerem z pary będziecie mieć 3 godziny na ukończenie 10 meczów i zdobywanie punktów. Najlepsze pary z każdego regionu będą jednymi z pierwszych, które zdobędą strój Webster i plecak Mecha-pióra.

PL 16BR Comp SpringBreakoutCup Social

Aby wziąć udział w Spring Breakout Cup, gracze muszą mieć konto na co najmniej 30 poziomie oraz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

RĘKODZIEŁO Z JAJEM

Fortnite.com/cosplay ponownie nie zawodzi. Od dziś możesz pobrać zupełnie nowe maski do wycinania i minifigurki do złożenia.

Zobacz, jakie wycinanki znalazły się w najnowszej edycji i jak długo zajmie ich przygotowanie.

Fortnite Spring Breakout Papercraft Masks

MASKI

  • Stella (łatwa, 1 godz.)
  • Króliczy Najeźdźca (średni, 2.5 godz.)
  • Webster (średni, 2.5 godz.)

16BR SB PaperCraft Social Minifoldable Cluck Social

MINIFIGURKI DO ZŁOŻENIA

  • Króliś (bardzo łatwy, 40-60 min)
  • Królikoszmar (bardzo łatwy, 40-60 min)
  • Gdak (bardzo łatwy, 40-60 min)

Chwytaj papier i zacznij zabawę. Gdy skończysz, pochwal się efektami pracy w mediach społecznościowych, używając taga #SpringBreakout.

KICAJ DO SKLEPU

Z okazji Wybuchu Wiosny nie zabraknie oczywiście kaczych i króliczych akcentów. Przez cały najbliższy tydzień w sklepie będzie pojawiać się grupka pierzastych i włochatych postaci.

16BR SB Lineup Social

W tym tygodniu powrócą również uwielbiane przez fanów stroje, w tym Pięściarka Królikatorka, Króliczy Najeźdźca i Kwaczątko.

Fortnite Bunny Brawler Rabbit Raider Quackling Jpg

Na co czekasz? Kicaj do akcji już w tym tygodniu!

Tagi