Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Jak wygląda nowy sklep w Fortnite i dlaczego tylko niektórzy gracze go widzą?

W Fortnite dodano nowy sklep, ale widzą go póki co tylko nieliczni.


Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Epic zamierza zmienić wygląd sklepu. Okazuje się, że rzeczywiście te przecieki się potwierdziły i już oficjalnie nie tylko zapowiedziano zmianę, ale także ją pokazano.

Już teraz niektórzy gracze mogą zobaczyć, jak to będzie wyglądać. Jest to pierwszy, testowy etap, więc nie każdy jeszcze ma włączony nowy wygląd.

Nowy wygląd sklepu Fortnite

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

„Od dzisiaj zaczynamy testować nowy wygląd sklepu. W trakcie testu niektórzy gracze będą mogli zobaczyć nowy projekt w grze. Dostępne rzeczy i ich ceny pozostają identyczne dla wszystkich, niezależnie od wersji sklepu – różni się jedynie wystawa!”

Testy wiążą się z pewnymi ograniczeniami. Gracze nie będą mogli przechodzić do sklepu lub szafki po zakończeniu meczu. To jednak stosunkowo mała przeszkoda.

„Aktualnie test odbywa się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. W przyszłości może zostać rozszerzony na inne platformy.”

Gracze do testów byli wybierani prawdopodobnie losowo. Nowy sklep nie daje żadnych konkretnych funkcji, choć na pewno jest przyjemniejszy dla oka.

Tagi