Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News Poradniki

Jak zdobyć skiny z Playstation Plus?

Jak zdobyć skiny z PlayStation Plus?

Pewnie wielu z was którzy grają na PlayStation zobaczyło, iż w grze pojawiło się wiele osób z niebieskimi skinami. Ten skin to Blue Team Leader. Jeżeli podoba się wam ten skin i zastanawiacie się jak go zdobyć, jest to bardzo proste! Wystarczy mieć konto PS Network, konsole Playstation, połączenie z internetem oraz rzecz jasna – Fortnite: Battle Royale! Promocja ta trwa do końca tego roku także nie musicie się spieszyć.

Co dostaniecie w tym zestawie?

Otóż po uzyskaniu tego pakietu uzyskacie:

  • Skórkę do postaci „Dowódczyni drużyny niebieskich”
  • Lotnie „Błękitna smuga”

Jak dostać lotnie oraz skina za darmo? (dla tych którzy mają PS Plus)

  1. Wejdź w sklep PS: Store i wyszukaj frazę: Fortnite. Na liście która wam wyskoczy powinna się pojawić opcja Fortnite: Battle Royale Celebration Pack
  2. Kliknijcie przycisk „Download” i poczekajcie kilka sekund.
  3. Wejdźcie do Fortnite i cieszcie się nowiutkim skinem!

Jak dostać lotnie oraz skina za darmo? (dla tych którzy nie mają PS Plus)

  1. Wejdźcie w Ustawienia > Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji > Zapisane dane na dysku internetowym. Wtedy pokaże wam się opcja aby aktywować PS Plusa na 2 dni za darmo. Gdy to się uda wykonajcie pozostałe kroki.
  2. Wejdź w sklep PS: Store i wyszukaj frazę: Fortnite. Na liście która wam wyskoczy powinna się pojawić opcja Fortnite: Battle Royale Celebration Pack
  3. Kliknijcie przycisk „download” i poczekajcie kilka sekund.
  4. Wejdźcie do Fortnite i cieszcie się nowiutkim skinem!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nowiutkie skiny w waszej szafce bardzo wam się spodobają! Dajcie znać w komentarzach co o nich sądzicie i czy udało wam się je zdobyć ;)

Wpadnijcie również zobaczyć :

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!