Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News Poradniki

Jak zwrócić skórki/przedmioty w Fortnite?

Zwracanie skórek i elementów kosmetycznych jest już dostępne! Przestawiamy Wam kompletny poradnik jak to zrobić krok po kroku.


Wraz a aktualizacją 4.3 została przywrócona możliwość zwracania elementów kosmetycznych w Fortnite.

W celu dostania się do opcji zwrotu, musimy wejść w Menu Głównie (prawy górny róg ekranu) i przejść do ustawień (ikonka zębatki), kolejnym etapem jest przejście do ostatniej zakładki z ikonką ludzika (Konto i zawartość), gdzie wybieramy Wyślij żądanie.

Jeżeli zdarzyło ci się przypadkowo kupić jakikolwiek element za V-dolce, przysługują ci 3 możliwości zwrotu. Zwrotu zażądać można wyłącznie w ciągu do 30 dni od zakupu przedmiotu. Przedmioty jednorazowego użytku, takie jak karnet bojowy, stopnie karnetu bojowego lub lamy, nie mogą zostać zwrócone.

Będąc w menu żądania zwrotu, możemy wybrać przedmiot, który chcemy zwrócić. Można zwrócić maksymalnie 3 przedmioty. Limit ten nie odnawia się i jest przypisany do konta na stałe.


Kolejnym etapem jest podanie powodu.

Ostatnim etapem jest wysłanie żądania zwrotu przedmiotu. Po prawej stronie cały czas widzimy ilość pozostałych żądań zwrotów oraz przedmiot, który chcemy zwrócić.

Po wszystkim na naszym koncie od razu pojawią się V-Dolce. Należy pamiętać, że można zwrócić jedynie przedmioty, które zostały zakupione w ciągu ostatnich 30 dni.