Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Jonsey podpowiada nam, czego mamy się spodziewać?

Jakiś czas temu pokazywaliśmy zaktualizowaną mapę Fortbajtów.


Fortbajty mogą być ważniejsze, niż się początkowo wydawało. Chodzi oczywiście o grafikę, która z każdym znalezionym Fortbajtem odsłania się coraz bardziej. Użytkownik twittera o nicku root zwrócił uwagę graczy na kilka szczegółów, które mogą podpowiadać, czego gracze Fortnite mają się spodziewać w 9 sezonie.

Obrazek wcześniej wydawał się zlepkiem losowych grafik, natomiast po dzisiejszym porannym odkryciu sprawa trochę się wyjaśniła. Po lewej stronie na dole ewidentnie widać to samo oko, które pokazywaliśmy rano.

Oprócz kostki i dość mrocznych grafik, na dole po prawej stronie widać również jakąś postać. Dość upiorną musicie przyznać.

Mroczny świat zawładnie Fortnite?

Obecnie nie wiadomo, co to wszystko oznacza. Można się jedynie domyślać, że Jonsey w jakiś sposób został przeniesiony do mrocznej wersji świata Fortnite, z której usiłuje się wydostać. Być może te ciemne moce przedostaną się także do normalnego Fortnite i niedługo zobaczymy większą ilość upiornych skórek.

Na pewno jesteśmy przed kolejnym eventem. Nie wiadomo jednak, kiedy i gdzie się odbędzie. Można jednak przypuszczać, że główne wydarzenia rozegrają się w okolicach lodowca na Srogim Szczycie. Według wielu teorii, w środku ukryty jest potwór, próbujący się wydostać. Możliwe, że widzimy go na powyższej grafice z prawej strony.