Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Już dzisiaj solo potyczki w #SkillCustomCEE!

Już dzisiaj od godziny 19.00 będziemy mieli szansę obejrzeć najlepszych graczy solo w zmaganiach Fortnite For Fun #SkillCustomCEE. To dobra okazja, by podpatrzeć jak grają najlepsi!

Jak co tydzień, również dzisiejszego wieczoru będziemy mieli okazję obejrzeć pojedynki najlepszych graczy Europy Centralnej i Wschodniej. To świetna okazja, by zobaczyć podpatrzeć różnego rodzaju taktyki oraz sposoby, w jaki zawodnicy radzą sobie w trudnych sytuacjach.

Kogo dzisiaj spotkamy w rozgrywkach?

Wydarzenie zapowiada się ekscytująco z racji tego, że swój udział zapowiedziały takie osoby jak:

  • Izak
  • Lothar
  • Ewron
  • Friz

Liczymy również na udział wielu skillowych graczy z zespołów takich jak AGO, OnF, Invizy, Vex, Slavgent i innych. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o trochę więcej o nich wpadnijcie na Listę Polskich Zespołów Fortnite.

Team Fortnite Polska również zamierza wziąć udział w dzisiejszych rozgrywkach ich poczynania będzie mogli śledzić na streamie u Kakuszakaka (https://www.twitch.tv/kakuszakak) i Ulewy (https://www.youtube.com/watch?v=N98nES_dB6Q)

Gdzie oglądać?

Główna relacja z rozgrywek będzie odbywała się na kanale u Aliena https://www.youtube.com/user/ThatsAlien/ Będzie on komentował rozgrywki wraz z Nero z Frenzy w studiu. Dzięki temu będziemy mogli obejrzeć rozgrywkę z wielu perspektyw.

Co sądzicie o takich potyczkach? Będzie oglądać je razem z nami?