Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord TeamSpeak
News

Kary za Team Killing ? Balans broni… zmiany w wykorzystaniu pułapek.

Siemanko, dzisiaj poruszymy kilka ciekawych tematów. Związane będą z pracami developerów nad poprawieniem jakości rozgrywki. Omówimy takie rzeczy jak team killing, balans SMG czy odzyskiwanie pułapek w trybie Ratowanie Świata. Nie przedłużając przejdźmy do konkretów, zapraszam.

 

Team killing

Niedawno twórcy wspominali o tym, że doszły do nich informacje o zabijaniu własnych członków drużyny. Od razu zabrali się za rozwiązanie problemu. Póki co szykują ostrzejsze kary dla niesfornych graczy i zalecają by nie bagatelizować owych  zdarzeń tylko reportować każdą taką osobę. Mamy nadzieje że znajdą złoty środek na ten problem, który zmniejszy odsetek ludzi chcących zepsuć innym rozgrywkę.

Balans SMG

Każdy wam powie że „uzi” to najmniej użyteczna broń w grze. Używa się jej w ostateczności i to zwykle na początku rozgrywki jak nie ma się niczego innego pod ręką. Studio Epic Game widzi ten problem i ciągle pracuje nad zmianami balansu borni tak, by była w pełni użyteczna. Niebawem maja wejść małe zmiany, wiec pozostaje nam tylko czekać na aktualizacje.

It’s a Trap ?

To kolejny pokaz na to że developerzy słuchają swojego community. Gracze poruszali dość często problem niszczących się pułapek wraz z rozwaloną ścianą, jednak ma się to zmienić. Każda pułapka będzie miała pule punktów wytrzymałości, którą będzie tracić poprzez niszczenie zasieków a nie ściany. Będzie to na zasadzie, jeżeli zniszczą wam ścianę to pułapka z stratą pewnych PW wypadnie wam z powrotem do zebrania. Myślimy ze to usatysfakcjonuje osoby które prosiły o jakaś zmianę.

 

Podsumowanie

Jak widzicie Studio ciężko pracuje nad kolejnymi zmianami i uważnie śledzi uwagi community.  Czasami nawet mamy wrażenie że czytają wszytko na temat ich „oczka w głowie’ jakim jest Fortnite. Więc nie bójcie się pisać swoje uwagi, bo może to właśnie ktoś z was przyczyni się do rozwoju gry.

 

Podzielcie się w komentarzach swoimi przemyśleniami na temat zmian, bądź podrzucicie jakieś inne użyteczne pomysły !

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszam na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

 

zvr
Twoja reakcja