Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Kilkadziesiąt godzin po starcie 5 sezonu Epic wzmacnia strzelby. Jak bardzo?

Minęły zaledwie 3 dni od startu 5 sezonu w Fortnite i mimo wielu testów szybko okazało się, że strzelby nie spełniają oczekiwań graczy.


Epic udostępnia bardzo ogólne opisy aktualizacji, ale o wewnętrznych zmianach pomiędzy patchami praktycznie w ogóle nie informuje. Dlatego leakerzy codziennie śledzą statystyki broni i wszystkich innych elementów by wiedzieć, czy deweloperzy coś zmieniają.

Tym razem Epic widocznie chciało zaznaczyć, że rzeczywiście zespół patrzy na opinie graczy i będzie dostosowywał moc broni w Fortnite w taki sposób, by społeczność była zadowolona.

Jak wzmocniono strzelby w Fortnite?

Jak informuje oficjalne konto statustu Fortnite, w tym momencie wzmocniono dwa rodzaje strzelb. Wersja ładowana we wszystkich rzadkościach ma teraz o jeden pocisk w magazynku więcej. Oprócz tego przeładowanie jest szybsze.

Dostało się też epickiej i legendarnej wersji smoczen strzelby, która zadaje więcej obrażeń i ma lepszy zasięg.

To bardzo ogólny opis, natomiast powstała angielska wersja konkretnych przeliczników, jakie się zmieniły.

Nie wiadomo, czy to koniec zmian, czy może jeszcze coś zostanie zbalansowane w kolejnych dniach. Raczej należy się spodziewać dodatkowych zmian balansu, bowiem wiele osób nadal narzeka na różne aspekty nowego sezonu. Najwięcej uwag dotyczy przede wszystkim wycofania pompy.

Tagi