Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord TeamSpeak
News

Koniec 1 sezonu Fortnite Battle Royale

Koniec 1 sezonu Fortnite Battle Royale!

Dostaliśmy własnie potwierdzenie o tym, że aktualny pierwszy sezon Fortnite Battle Royale zakończy się w tym tygodniu. Nie została podana dokładna data, jednak sądząc możemy domyślać się iż nastąpi to w czwartek przy najbliższej aktualizacji. Jeżeli będzie to prawdą macie jeszcze parę dni by zdobyć parę leveli w rankingu. Co dla nas oznacza koniec? Odbędzie się na pewno reset statystyk. To też ostatnia szansa by zdobyć nagrody i rzeczy ze sklepu sezonowego. Aktualnie nie mamy zbyt dużo informacji na temat nowości w nowym sezonie. Możemy się jednak spodziewać, że wraz z nowym sezonem pojawi się wiele nowości. Informacje te pojawią się najprawdopodobniej wraz z changelogiem, postaramy się informować o tym na bieżąco ;)!


Podsumowanie

Jak poszło wam w tym sezonie, który poziom zdobyliście? Wolicie Solo, Duo czy grę w oddziałach? Może macie wysokie K/D albo fajne skiny z tego sezonu? Pochwalcie się tym w komentarzach!

Wpadnijcie również na nasze inne artykuły o tym kogo Epic Games aktualnie poszukuje oraz co developerzy przygotowują dla nas ;)!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !